Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen idoben mar ki lehet...

Ilyen idoben mar ki lehet tenni a kutyust ejjelre?

Figyelt kérdés

Kinti kutyus, de estere/ejjelre telen beviszem a garazsba, lakasban melege lenne nagyon.

A garazsban 13-15 fok van, amit nagyon szeret. Aztan reggel megy ki egesz napra. Most jottek a meleg napok, kint melege is van most a 23 fokban:) de estere azert lehul 7re, szerintetek meg hozzam be vagy maradjon kint?

Mert a friss levego azert megis jobb, meg mar vannak madarak, jarkalnak a macskak, elvezhetne a termeszetet.



2021. márc. 30. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már van olyan jó az idő este is, hogy semmi baja nem lenne. Mostanság szoktam kint dolgozni este az udvaron (pakolászok, meg ilyesmi csendesebb tevékenységeket űzök) és tök jó idő van, egy szál ingben is melegem van. Pedig nincs is rajtam zsír, ami melegítene. A kutyának meg ott a bunda, szóval ő is jól fogja magát érezni este ebben a kellemesen hűvös időben.
2021. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cica - 10 hónapos - az éjjel márt kint aludt (kiszökött utánam éjfél körül a teraszra).Nem lett semmi baja.
2021. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az izuletei miatt aggodom, mert oreg kutyus. Fazni szerintem se fog, regebben minusz 5 fokban is siman kint aludt. Csak most mar hogy idos es fajnak a labai inkabb egesz telen este bent volt.
2021. márc. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!