Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergia-gyógyszer a kutyámnak?

Allergia-gyógyszer a kutyámnak?

Figyelt kérdés

A kutyámnak szezonális allergiája van. Eddig kapott egy Ecekan nevű gyógyszert (szájon át kellett bevenni) viszont beszüntették a gyártását és az orvosnak nicns más allergiagyógyszere az oltás amit allergia ellen kapott pedig 2 napig sem tartott ki.

Tud valaki ajánlani valamilyen allergia-gyógyszert?


2010. aug. 20. 11:51
 1/4 anonim válasza:
mire allergiás pontosan?
2010. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norczy ***** válasza:

Mi is sokáig ezt etettük a kutyával, de én le tettem róla, meg most már tudom hogy nem is lehet kapni, mert máj és gyomorkárosító! Egyszer már írtam itt valakinek, hogyan is lehet kicsit javítani a kutyán, tünetmentes nem lesz! Ha 1-2 dologra allergiás akkor megoldás a napi inekciózás (sztem az amit írtál) is de ha olyan összetett mint az enyém (16 féle pollen +fehérje) akkor csak mérsékelheted a tüneteit. Nálunk se tudott más gyógyszert ajánlani a doki.

Ami bevált:- havi 10 ampullás normaflore kúra (fecskendőben-tű nélkül-kis vizzel felszívva majd szájba spriccelés a kutyának

-algás ligetszépe kapszula(napi 3 tabi a kajájára)

-Sensitive táp(felénk csak a ProPlan van mint prémium táp)

-ha nagyon vakarózik így is akkor:hónalját-póló

combját:(nem hálós)rövidnaci

fejét:sajna gallér

ha pedig mégis lesznek felnyalásai akkor hyperolos vízzel vagy betadinevel lefertőtleníteni nehogy másodlagos fertőzés legyen.

Én csak ennyit tudok ajánlani, sajna mi is szenvedünk(kisebb vakarózó rohamok) főleg most h az útifű,a parlagfű is virágzik :(

2010. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
probaltatok mar a homeopatias kezelest? keress olyan allatorvost aki foglalkozik vele, biztos tud segiteni!
2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek, megpróbálkozunk a dologgal.

(egyébként nem tudjuk csak mindig nyáron jön elő ennyit tudok a dologról)


Még1x köszönöm!! ^^

2010. aug. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!