Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyusomnak?

Mi lehet a baja a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kiskutyám 7éves yorki. Már 5 napja nagy fájdalmai vannak. Az éjszaka közepén felordít, mint amikor rálépnek egy kutyus lábára, de ő ezt egy percig folyamatosan csinálja. Utána remeg, a szíve meg majd kiugrik a helyéről. Nagy valószínűséggel a fájdalmai miatt hiperventillál is. Elvittem állatorvoshoz, egy vagyont kifizettem es annyit mondott, hogy a kutya makk egészséges. Szerintem mondanom sem kell mennyire fel vagyok háborodva, ugyanis nem tehetek meg jelenleg magamnak ekkora kiadásokat, mivel lehet már az albérletet sem tudnám kifizetni. Azért írtam ki a kérdést, hátha valakinek a kutyusával is volt már ilyen és tudja, hogy ilyenkor ki a teendő.

2021. ápr. 1. 07:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
4%
Altatás
2021. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vidd el egy normális állatorvoshoz. Pl Dél-Pesti Állatgyógyászati Központ. Ők nagyon jók
2021. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Milyen vizsgàlatokat csinàlt? Vidd el màsik orvoshoz
2021. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
El kéne vinni egy normális orvoshoz. Mert nem makk egészséges
2021. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Másik állatorvoshoz vidd el, sajnos más lehetőség nincs. De mindenképp nézz előtte véleményeket, nehogy befürödj megint, mint ezzel a jóemberrel. Esetleg te is finom megtapogathatod, hogy kb. hol fáj neki. Akkor is ha áll, ül, fekszik, akkor talán könnyebb kitalálni.

Az első kommentelőt remélem elaltatják, amint megfájdul valamilye.

2021. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a legtöbb vidéki "lódoktor" semmit sem ér :/
2021. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz másik orvoshoz vinni. Az nekem a leírás alapján nem egyértelmű, hogy csak este csinálja ezt vagy máskor is?


Ha csak este, az állatorvosnak segítség lehet, ha levideózod, amikor ezt csinálja és megtudod neki mutatni.

2021. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem csak este, csak akkor jott most ra nagyon a fajdalom. Utolag rajottem, hogy a kis tappancsa faj. Az orvos meg nem veszi fel a telefont
2021. ápr. 1. 12:11
 9/17 anonim ***** válasza:
8, melyik orvos? Aki szerint makk egészséges és azért sír fel?
2021. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az jó (idézőjelben), legalább nem belső sérülése van. Szilánkba, tüskébe léphetett, enyémnek is volt és kegyetlenül fájt neki. Orvos kiszedi, én próbáltam de annyira sírt nem bírtam kiszedni. :(
2021. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!