Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puhabb kaki indokolja a...

Puhabb kaki indokolja a tapvaltast?

Figyelt kérdés

1,5 honapja esznek egy fajta tapot. Ami amugy bevalt. Keves kaki, nagyon jo kondi,fenyesebb dusabb szor.


Viszont vannak olyan napok mikor puhabb kakit produkalnak.


Vagy reggeli kaki puha, de a delutani mar kemeny.


Forgalmazo azt mondta, aki tenyeszto is, hogy 2-3 honap kell hogy teljesen bealljon egy tapra a kutyak gyomra es addig valtozo a kaki allaga.


Szoval rendeltem meg egy zsak tapot. Viszont ha azt is megeszik es meg mindig ennyire valtozo a kaki allaga akkor erdemes mast nezni?

Markanal maradnek csak mast valasztanek.


Eddigi tapoknal nekem 2 het alatt beallt fix allagura a kaka tehat vagy vegig normal allagu volt. Vagy full puha es akkor tudtam, hogy felejtos. De ennel valtozo.


2021. ápr. 1. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én lesz*nám (haha) hogy néha más az állaga

bárhol bármit felnyalhattak

2021. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Eleve nem kellene 1/1 váltani, hanem fokozatosan átszoktatni. A gyomra nem feltétlenül tolerálja, hiába jó minőségű a táp.
2021. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fokozatos volt a valtas, csak nem irtam oda,azert 1,5 honapot irtam, hogy azota eszik tisztan az ujat.
2021. ápr. 1. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!