Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a klikkerröl?

Vélemények a klikkerröl?

Figyelt kérdés
én most vettem de hát,a hangja idegesitő és a kutyáim magasról leszarják,sőt egyik inkább menekül elöle
2010. aug. 20. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Idegesíti/megijeszti a hangja,persze,hogy menekül.A klikker hangját össze kell kötni a jutalmazással,dicsérettel,hogy jó dolgokhoz társítsa.Ha klikkelsz,jutalmazd meg,hamar megtanulja,milyen jó dolog ez a klikker.Én egyébként nem vagyok híve,klikker nélkül tanítok,könnyen és eredményesen.Tudom,hogy sokan szeretik...
2010. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól használod? Klikkelsz és utána egyből kapja a kaját/jutalmat?
2010. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

adok neki,de semmit nem érek el vele :S

de még engem is idegesit a hangja :S

2010. aug. 20. 12:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mióta használod és mit akarsz elérni?
2010. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kb 1 hete,az ül parancsszót próbáltam vele eddig
2010. aug. 20. 12:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne a paranccsal kezdd,az első és legfontosabb,hogy értelmét lássa a klikkernek.Ha klikk van,kaja van.Nem úgy van,hogy klikkelünk a kutya meg rögtön pitizik-bukfencezik:)Mikor kicsi voltam én is azt hittem,hogy a kutyasípba ha belefújok,rögtön odarohan minden kutya:)A frászt,meg kell tanítani neki,hogy a hang egyenlő a kajával vagy dicsérettel.Előbb érd el nála,hogy szeresse a klikkert,aztán ráveheted vele a tanulásra is.
2010. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan.

Először úgymond kondicionálni kell a klikker hangjára h összekösse h klikk-kaja, klikk-kaja. Egy idő után csak azt fogja lesni, h mikor klikkelsz mert akkor jön a kaja. Ha ez megvan, akkor lehet elkezdeni tanulni. A klikker lényege h sokkal pontosabban meg tudod vele jelölni a kívánt viselkedést és annak fázisait. Fontos h amíg te nem vagy tisztában a klikker használatával addig ne terheld vele a kutyát.

Nézzél videókat a youtube-on, olvass utána: www.klikker.hu

2010. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan próbáltad?
2010. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó kis találmány de nem egyetemes csodaszer. Nekem ez a véleményem. Nem minden párosnak jön be és nem csak így lehet tanulni, de valakinél meg ez használ.
2010. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát leültettem(a nagyot)klikkeltem neki és adtam egy jutifalatot.egyszer sikerült de a kicsi a hangtól egyböl elfut,nála eddig se jutok
2010. aug. 20. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!