Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás után végezhet a kutya...

Oltás után végezhet a kutya intenzív mozgást?

Figyelt kérdés
Terelni szeretnénk menni orvos után...
2010. aug. 20. 13:17
 1/8 anonim válasza:
Nem.
2010. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, még belehal... -.-" De most komolyan, nem túlzás ez egy kicsit? Ennyire túldramatizálni egy oltást?
2010. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na akkor most igen vagy nem?
2010. aug. 20. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
látod majd rajta h mennyire akar.ha pici még a kutya akkor nem(enyém remegett az oltás után és egész nap aludt)ha nagy a kutya akkor sztem megkapja és semmi baja nem lesz tőle
2010. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyáimnak meg sem kottyant, tehát simán vittem őket sétáltatni oltás után. De lehet valamelyik kutya rosszul reagál rá. Nézd meg, hogy viselkedik. Ha ugyanúgy aktív, vidám szerintem nyugodtan viheted. Ha kicsit bágyadt, inkább maradjon otthon.
2010. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy kutya már, köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 20. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis mész orvoshoz miért nem őt kérdezed meg, mint az itt összegyűlt "kontárokat" - legalábbis orvosi diplomával elvétve rendelkezőket?
2010. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van ez eszembe sem jutott :S :D
2010. aug. 20. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!