Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vicces kutyás sztorik?

Vicces kutyás sztorik?

Figyelt kérdés
A napokban láttam egy kérdést, ahol vicces macskás sztorik voltak. Gondoltam jó lenne egy ugyan ilyen kutyákról.

2021. ápr. 2. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
A múltkor a kutyám megakart enni egy sünit! :D Összenéztünk szépen szegénnyel.:D
2021. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Felmásztam az udvarban a ma már kivágott, de már akkor is öreg orgonafára, csimpaszkodtam az egyik vékony ágán (lehettem kb. 9 éves), letört, lezuhantam, és földet érve beletenyereltem kutya híg halmazállapotú kakijába. A kutya ott volt mellettem, csóválta a farkát, és közben fura fejet vágott, mint aki totál hülyének néz. Valószínűleg annak is nézett. :) Sosem felejtem el.
2021. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Egy kertes házban nyaraltunk, ahol a tulajnak annyi kérése volt, hogy a kutyáját naponta etessük meg. Nem is volt ezzel semmi baj addig, amíg egy hétvégén el nem aludtunk.

A kutyatál a garázs mellett volt. Hétközben a főbejáraton vittem ki neki a kaját. Ezen a hétvégén a garázson keresztül. Nincs sehol a kutyatál.

- Hová tetted?

Nézett rám, majd elloholt. Én utána. A főbejárat melletti lépcsőn meglett a kutyatál.

Rájöttünk, hogy mi volt a csörömpölés amit korábban halottunk.

A tállal verte a lépcsőt.

Ugyanez a kutya.

Hétvégére bedöglött a kocsink. Nem baj. Van egy kis medence kertben, holt koszos.

Szobaton egész nap azt tisztítottuk. Vasárnap elkezdtük feltölteni. Amint elérte a 60 centit a víz, a blöki dobbantott, s már benne pancsolt.

2021. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer pukizott egy jó hangosat és hosszút. Ijedtében elugrott onnan, hátrakapta a fejét és meresztette a szemét hogy mi volt ez a hang és honnét jöhetett? 😄
2021. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Miért lett ez a jó story leértékelve?
2021. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Előző vagyok mármint ez a sok jó story
2021. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Az egyik kiskutyánk amikor bepukizott(elég büdit), aztán amikor elment a szag mindig visszajött megnézni, hogy mit szóltunk hozzá. :D


Ugyanez a kutyus...


Egy időben mindig azt csinálta, hogy miután kapott enni este, én lepihentem a kanapéra.

Odajött körbeszaglászott a fejemhez rakta a fejét és beleböfögött arcomba.

😀


Fura szokásai voltak, az biztos. 😀

2021. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Vagyos amikor bepukizott, utána visszajött.


Bocsánat az értetlen fogalmazásért, hosszú napom volt.

2021. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Engem is érdekelne, hogy miért lettem lepontozva. Vicces sztorikat akart a kérdező, szerintem amit írtam az vicces. Nem mondta, hogy valósnak kell lennie.
2021. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit sem. De amit írtatok szerintem nem/és más szerint sem ezek szerint nem vicces, aranyos.
2021. ápr. 2. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!