Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan kutyával ami állandóan mindenért nyuszog meg ugat?

Figyelt kérdés
Bármit csinál az ember, pakol, csinalja a dolgát ugat és nyusszog, de minden sz@ron konkrétan
2021. ápr. 2. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Talan mert unatkozik es nem foglalkozol vele?

Tudod, a kutyaknak van mozgasigenye, ha ez nincs kielegitve, akkor idegesito kis dögge valtoznak, ez ilyen. Vidd setalni, futni, mas kutyakkal jatszani.

2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van elég mozgastere és van vele foglalkozva
2021. ápr. 2. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős?

Az enyém olyan 3 hónapos koráig nyüszögött mindenen, utána szerencsére kinőtte (csak hisztis volt, ha elég ideig ignoráltad, abbahagyta).

2021. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
8 hónapos
2021. ápr. 2. 21:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Csinál meg egy két hülyeséget, pl nyalja a padlót, de nem értem miért. Tudja valaki hogyan kellene le szoktatni arról hogy ki asson virágokat a földből?
2021. ápr. 2. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik azert nyalja a padlot es azert rongal. A megoldast mar elottem leirtak, foglalkozz vele, neveld meg. Egyebkent is most kamaszodik, ilyenkor nagyon turelmet probaloak tudnak lenni a kutyak is am.
2021. ápr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Foglalkozzak vele, én meg leírtam hogy van, de 24 órából 24-et nem tudok, vagy te igen?? Nevelni meg nem tudom mert semmiből nem ért
2021. ápr. 3. 09:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha korlátozott időt tudsz vele egy nap foglalkozni, de az legyen minél tartalmasabb. Vidd el futni, labdázzatok, a lényeg, hogy minél jobban lefáradjon.

Ha a nevelése nem megy, kérd szakember segítségét, egyáltalán nem szégyen az.

2021. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom, köszönöm a válaszokat
2021. ápr. 3. 10:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Szuka? Csak mert álvemhességnél fordul elő ilyen hiszti...
2021. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!