Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó az, ha elnevezem...

Mennyire jó az, ha elnevezem majd a Dobermannemet Quaresma-ra?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz ha egy portugál nevet adok, miután a kis Yorkimat elneveztem annó Roni-ra (mint Ronaldo)
2021. ápr. 2. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Dobermannomat! Német fajta, ott nem “men” hanem “mann”.
2021. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

inkább adj neki magyar nevet, mint pl: citrom, narancs, banán, ananász stb.


én a rottweileremet cukornak hívom


amit te meg ideírtál, azt elolvasni sem tudom

2021. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem gáz, nekem tetszik!
2021. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Te döntésed, h nevezed el :) ha neked tetszik, akkor nincs probléma.
2021. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyszerűen és könnyen ki lehet mondani, akkor miért ne? Azt szokták mondani, hogy ha nem ciki egy parkban azt a szót üvöltözni, akkor jó lesz névnek is :D
2021. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, milyen nyelven lévő szót, nevet adsz a kutyának, de ha több két szótagnál, bajosan fogja a kutya megjegyezni, és nehezebben fog hallgatni rá, főleg, ha ezt messzire kell kiabálni, hogy jöjjön oda hozzád.
2021. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem adnék 3 szótafból álló nevet a kutyának. Egy idő után magadtól is becézni kezdenéd, akkor meg mi értelme egy ilyen hosszú nevet adni? Csak a saját meg a kutya dolgát nehezíted meg a több szótagos névvel.
2021. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Karizma?
2021. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Ezt hogy kell am kiejteni? Tényleg karizmának? Mert ha igen szerintem szuper.
2021. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Megmondom őszintén, egyáltalán nem gondolom jó kutyanévnek.

A kutya számára is nehezebben megjegyezhető, de ez a kisebbik baj.

A hétköznapokban karizmának hívni nem praktikus, életszerűtlen, nem mellesleg sok esetben lehet vicces, akár kínos szituáció, hogy mondjuk nyilvánosan kiabálod hogy karizma, karizma... :)

Ha meg becézed, (mert 2 hónap után konkrétan mindenki karinak hívná) akkor meg totál elveszti a jelentőségét a név, egy értelmetlen hangsorrá változik.

Ízlések és pofonok, szóval a te dolgod, meg egy kutya életében a névnek van a legkevesebb jelentősége, de ha már ez volt a kérdés, nekem egyáltalán nem tetszik, kicsit olyan szánalmasba hajlóan nevetségesnek tűnik a feltűnősködésével, meg modoroskodásával.

2021. ápr. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!