Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves bichon havanese kan...

4 éves bichon havanese kan kutyám nem szobatiszta, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valakinek valami tipp mit tehetnék, hogy ne pisiljen össze mindent? mostanában már az ágyunkat is lepisili nem győzöm mosni az ágyneműt minden héten. 4 éves ivaros kan havanese kiskutyánk van, szófogadó egészséges kutya, sajnos kiskora óta fenn áll ez a probléma 1x költöztünk külföldre miután hazajöttünk mintha kicserélték volna hirtelen nem pisilt a házba 1x kimentem pár hónapra külföldre anyukámmal volt itthon elmondása szerint akkor sem volt vele semmi, lehet talán velem van a baj? 2-3x leviszem egy nap. Ha valakinek van valami jól bevált tippje, hogy mit tehetnék most azt megköszönném.
2021. ápr. 3. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás első körben.
2021. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az tudna segíteni, ha minden nap ugyaazokban az időpontokban vinnéd le. Így megszokna egy rendszert, és tudná mikor kell.
2021. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tenyészkutya (tenyésszemle, stb) és egy tenyésztőnek valószínűleg ilyesmivel nem lenne baja, tehát gondolom nem az, ivartalaníttasd! Azért pisil össze vissza, mert kan, jelöl.
2021. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, ivartalanítani fogom minél hamarabb!
2021. ápr. 3. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Plusz egy szavazat a töketlenítés mellett, de:


"2-3x leviszem egy nap."

Nekem ez is kevésnek tűnik. Lakáskutyáknál minimum 3 e.ü. séta az elvárt. (Plusz egy rendes hosszúséta.) Ivartalanítás mellett adj neki több lehetőséget, hogy lenn végezze a dolgát!

2021. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a Te válaszodat is :) mindenképp oda fogok figyelni erre
2021. ápr. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!