Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Póráz nélkül sétáltatott...

Póráz nélkül sétáltatott kutyákkal (és tulajdonosaikkal) mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen találkozok az utcán szabadon sétáltatott kutyákkal, és nagyon elegem van, hogy rendszeresen odajönnek össze-vissza szaladgálnak körülöttem, megugatnak, megnyalják!! a lábamat, elkezdenek bökdösmi a mancsukkal stb. Itt a gyakorin valahogy minden kutyatulajdonosnak behívható kutyája van aki szófogadóan sétál póráz nélkül, de sajnos ez max. 10 % a gyakorlatban amelyik tényelg ilyen. Nem lenne baj ha elmegy mellette mkultúráltan egy póráz nélküli kutya, csak ne érjen hozzám. Ráadsáu allergiás is vagyok a szőrre, így ha hozzám "dörgölőzik" valamelyik akkkor utána órákig kiütéses leszek.


Mit csináljak, hívjak rendőrt? Gondolom főleg a mostan helyzetben nem foglalkoznának ilyennel. Jegyzőnél már lett jelentve hogy ez rendszeres az utcában, de érdemi intézkedés nem történt.


2021. ápr. 5. 02:19
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
#40: Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ezek csak untakozó kisiskolás trollok, vagy tényleg vannak ekkora kretének az oldalon.
2021. ápr. 5. 15:53
 42/43 anonim ***** válasza:
35%
Én meg ezt: Öné a döntés! Feláll a fotelból vagy feldöntjkü önt magával együtt! Dötnsön jól és maradjon csenden!
2021. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
49%
Azta...
2021. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!