Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Caninról érdemes váltani...

Royal Caninról érdemes váltani Taste of the Wildra vagy más száraz tápra? (5 hónapos Border Collie)

Figyelt kérdés
5 hónapos border collie kutyámnak szeretnék új tápot adni, mert ezt a Royal Canin medium puppit nem igazán szeretni, ezt kapja mióta nálunk van, meg akitől van ő is ezt adta neki, ezt is ajánlotta, ezért vettem ezt. De utána olvasva vegyes véleménnyel írnak róla. Szeretnék jó minőségű tápot adni neki, de van egy keretem, amit nem tudok át lépni. Ez a Taste of the Wild még pont belefér. Nektek milyen véleményetek van róla? Esetleg más márkát,hasonló árban tudtok ajánlani?

2021. ápr. 5. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Milyen tulajdonságokat várhatunk el általánosságban egy teljesértékűnek és prémiumnak, vagy szuperprémiumnak mondott termékről?


Azt mindenképp, hogy tartalmazzák mindazokat az összetevőket, amelyek fedezik kutyánk szükségleteit, és táplálásukkal hosszú, és egészséges életet, fénylő bundát és jókedélyt biztosíthatunk kedvencünknek. Ezen tulajdonságok ismerete alapján kezdhetjük el keresni a legjobb kutyatápok felsorolását.


Valamint, hogy ne tartalmazzanak olyan összetevőket, amelyek feleslegesen terhelik emésztőrendszerét, és nem járulnak hozzá immunrendszerük egészségének fenntartásához.

A német gyártmányú Happy Dog és Happy&Fit kutyatápok GMO mentes gabonával, változatos állati fehérjékkel, gyógynövényekkel, hozzáadott vitaminokkal és ásványi anyagokkal fedezi a kutyák tápanyagszükségletét.


Nem tartalmaznak hozzáadott mesterséges adalékanyagokat, színezőanyagokat, ízfokozót és tartósítószereket sem. Mind a kölyök, mind a felnőtt tápjai jól teljesítenek, és elérhető áron biztosítják minden életkorban a szükséges energiát a kutyusok számára.


A magyar Panzi Fit active kutyatáp család is remek minőséget képvisel és szuper áron.


A kutyatápokról ennyit tudok elmondani, a "Taste of the Wild"-ről őszintén nem nagyon hallottam még, viszont például a Royal Caninról sokat, és jó véleményeket.Olvasgass a neten, remélem valamennyit tudtam segíteni. Ha van kérdésed tedd fel, szívesen válaszolok amire tudok:)

2021. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a választ :)
2021. ápr. 5. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

A Royal canin szerintem egy tularazott, de kozepes minosegu tap.

Taste of Wild hatarozottan jobb, csak nezd meg az osszetevoket, a Royal canin szazalekosan ki se meri irni, mibol mennyi van benne, elso helyen all a rizs, tehat abbol van a legtöbb, es a kutyaknak semmi szuksege gabonara, foleg nem ennyire. En meg a Carnilove-ot tudom ajanlani, gabona, tartositoszer, szinezek es aromamentes.

Ha tapot valtasz arra figyelj, hogy fokozatosan tedd, eloszor keverd ossze neki a regi tappal, hogy az emesztorendszere hozza tudjon szokni, es ne okozzon elso korben hasmenest.

2021. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

A Royal Canin nem saját tapasztalat, de sztem ez érthető volt abból, AHOGYAN írtam-"viszont például a Royal Caninról sokat, és jó véleményeket"

Az első 2 az SAJÁT tapasztalat IS:)

Nem is tudod hogy mennyi van benne a rizsből, hiszen az előbb említetted hogy nincs rajta százalék. Nem igaz? :/

2021. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

4, valoban nem tudom, de az osszetevok felsorolasa az alapjan tortenik csokkeno sorrendben, hogy mibol mennyit tartalmaz. Regen rossz, ha tobb benne a rizs, mint a hús, nem igaz?

Nekem mindegy egyebkent ki mivel eteti a kutyajat, en nem adnam, az biztos.

2021. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Én sem ezzel etetem, csk a vélemények alapján itéltem. De most hogy jobban utána olvastam, igazad van:/
2021. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, egyik sem valami jó. Mindkettőben a gabona vagy burgonya dominál.

Ugyanilyen árban sokkal jobb a Real Nature Wilderness 60-70% hústartalmával.

2021. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
És akkor most az összes válaszom le lett értékelve? Köszönöm:)
2021. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!