Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taktikai kutyahám vásárlás?...

Taktikai kutyahám vásárlás? Milyen más szót lehet rájuk használni?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló hámot szeretnék vásárolni, ebben a színben:

[link]


Azonban a "taktikai kutyahám" keresésre nem találtam semmi jót. Kb. hármat találtam: egyik csak feketében volt, a másik kettő meg kifutott termék...Amazonon annyi a szállítás, mint a termék...:S


Van esetleg ennek a fajta hámnak másik neve, amire rákereshetnék? Vagy tudtok ajánlani, hogy honnan vásároljak? :)


Köszönöm szépen! ^^



2021. ápr. 5. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én magyarhonban sosem találtam még normális kutyacuccot, amazonról rendeltem az összeset. Próbáld meg h ne a .com-ról, hanem a .de-ről, azaz Németorszàgból rendeld, úgy olcsóbb.
2021. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Aliexpressen, amazonon, ebayen találsz hasonlókat.

Military harness-t írj be.


Civil használatra miért akarsz ilyet?

2021. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenképpen körülnézek ott is! Aliexpress a B-terv, csak gondoltam hátha meg tudom rendelni országon belül is.


Túl gyakran nyúlkálnak random a malinoisom felé, simogatnák. (Persze nem reagál ezekre a kutya!). Ezen van hely a feliratnak is, mert a nyakörvén nem látszik.


K9 hámot őv-n használok, ezt a fajtát - pláne az alisat - nem merném ott használni, mert nem tudom mennyire tartós.


Tehát tréningezésnél szeretném ráadni, ha kiviszem engedelmesezni.


Jól állna neki nagyon, ezért is gondolkoztam ezen a fajta kialakításon, talán a mozgásban se akadályozná.

2021. ápr. 5. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mi a francnak? Ezek harctéri alkalmazásra való hámok. Hobbi célra csak belesül a kutya meg amúgy sem használod ki a lehetőségeit. Gondolom nem akarsz több kilós felszerelést aggatni a kutyádra.
2021. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos lehetsz benne, hogy a vásárlók többsége nem katonai célokra vásárol ilyet. Túlreagálod, csak egy hámról beszélünk.


Vannak rövidebbek is, a kép csak egy példa volt. (Bár ha jól látom, az légáteresztő anyagból van) A rövidek se melegítenek jobban, mint egy powerhám.

2021. ápr. 5. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát, te tudod. A kiképző ki fog röhögni vagy jobb esetben elküld, mert alkalmatlan ez a felszerelés hobbisportra. Pórázt is ki szokták kötni, hogy milyet lehet vinni, a hám sem más.
2021. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csak egy hámot akarok a kutyámnak, nem ezzel viszem természetesen a képzésekre. :)
2021. ápr. 5. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egy tipp: amikor egy keprol tobbet szeretnel megtudni ... jobb eger klikk a kepre es valaszd ki a 'kep keresese a web-en' opciot ... es maris megtudod mirol van szo :)

2021. ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. :)
2021. ápr. 6. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!