Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok minden mentes...

Ajánlanátok minden mentes kutyasampont?

Figyelt kérdés

Olcsó, max. 1500 Ft-os hippoallergén, bőrbarát kutyasampont tudnátok nekem mondani?

A kutyám még a legérzékenyebb babasamponokra, kölyökkutya samponokra is érzékeny és vakarózik tőle, hiába öblítsük ki belőle nagyon alaposan.


2021. ápr. 5. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Olcsón nem fogsz minőségi sampont találni. Biogance jó márka egyébként.
2021. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Amit te akarsz azt kb víznek hívják.
2021. ápr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A Biogance drága.
2021. ápr. 5. 13:47
 4/18 A kérdező kommentje:
A víztől büdös marad a kutya.
2021. ápr. 5. 13:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, ilyen sampont nem fogsz olcsón találni. Ez egy tény.
2021. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Leniderm és állatorvos, ha a természetes kutyaszagnál büdösebb a kutya.


És ne hisztizz, minden alkalommal leírjuk, hogy ne legyen kicentizve a kutya költségvetése, bármikor be lehet szopni egy tartós betegséget (pl. epilepszia, ételallergia), ami miatt növekedhet a kutya folyamatos költsége.

2021. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Én Manna szilárd samponnal fürdetem a kutyám, azzal amivel a saját hajam is mosom. Mármint nyilván nem konkrétan ugyanazzal a tömbbel, van neki is sajátja, ugyanolyan mint az enyém :D

Azért ezt választottam, mert ismerem és használom a Manna termékeit, és pontosan tudom hogy mi van bennük. Kizárólag természetes alapanyagokat használnak, ami sokkal jobb mint egy vegyszeres kutyasampon ami állít valamit ami vagy igaz, vagy nem.

Egy picit az általad megadott értékhatár felett van az ára, de 2000 ft alatt van, és sokáig elég.

[link]

2021. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Hu de draga :D

Naponta furdeted a kutyat, vagy mi? Nekunk kb 1 evig eleg ez a sampon.

Ha meg gyakran furdeted, meg is van a megoldas, ezert vakarozik.

2021. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyes webshopokban 2800ert is talalsz Biogance-t, egyebkent ebben is van parfum, valoszinuleg vakarozna tole ugyanugy.

MyBulldog levendulas vagy citromfuves ami talan bevalna, de gondolom neked az is draga. Pedig eleg kiados, 250ml-s kiszereles nalunk eleg egy evre (kozepes termetu rovid szoru kutya) , amugy sem ajanlatos 3 hetnel gyakrabban furdetni a kutyat.

2021. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Vízzel kell megfürdetni. Ne legyen túl forró, de meleg legyen. Akkor nem marad az eb büdös.
2021. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!