Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap megyünk nyaralni a...

Holnap megyünk nyaralni a családdal és viszem a yorki kutyámat is aki egy éves lesz. De a strandra nem igen jöhet velem így a nyaralóban hagyjuk. Nem lesz neki rossz hogy egyedül lesz új környezetben? Milyen megoldás van hogy ne szenvedjen? Féltem

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
minek viszed?nem tudod vkire hygani?
2010. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne hagyd egyedül egy idegen helyen. mindig legyen vele valaki otthon.
2010. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
14L? mert akkor ez már a 3dik kérdésed itt a yorkiddal kapcsolatosan...!!!!
2010. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne vidd magaddal, csak teher lesz a nyakadon. Folyton aggódni fogsz, hogy mi van vele, jól van e, nem szökött e el, amíg bement a szobátokba a takarítónő...stb. Nincs balaki, akire rábízhatnád, amíg nyaraltok? Szerintem a kutyusnak sem lenne jó, ha magaddal vinnéd és neked sem. :S
2010. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
meg az jó lesz ha egyedül hagyod és ugat.én pont kifogtam yorkist Balatonon szállodában.ugatott egyfolytában,pihenni se tudtam töle,.
2010. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi amikor mentünk yorkinkkal nyaralni a Balatonra egy: csak olyan helyre mentünk ahová kutyát is beengedték és nem volt belőlle probléma...gondolok itt a szabad strandokra.
2010. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább kérd meg a szomszédot hogy vigyázzon rá addig vagy egy rokont, barátot, akárkit.
2010. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 riita. ***** válasza:
100%

Mennyit lenne a szállóban egyedül??

Én mindenhova viszem magammal a kutyát,és ha a szállódában kell hagyni sosincs gondon belőle,mert nem az első nap zárom be a szobába aztán megyek lubickoni,hanem elözőr csak este van bent őis a szobába,aztán ő tudja,hogy vissza megyek érte,és adg alszik.

Meg nem hagyom sokat egyedül,mert ha kutyástól megyünk nyaralni akkor a programok is kutyásak lesznek.

És nekem sha nem púp a vállamon a kutya,az éteremben is jön velem és kinti asztalnálülünk le és lefektetem a lábam belsejére aztán annyi.

És ő nem éppen öleb.


Szerintem csak akkor vidd magaddal ha nem kell egyedül lennie sokat,mert srni fog és zavarhatja is majd mások nyugalmát amíg te szórakozol.

De a te döntésed,te tudod.

2010. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi jövőhéten megyünk nyaralni kutyákkal de mi tengerhez megyünk kempingbe ahol a nap 24 órájából kb 24-et velünk lesznek úszhatnak a tengerben a központba is jöhet velünk úgy nem vinném el a kutyáimat h egésznap bezárva lesz egy idegen helyen tönkre fog tenni vmit S: szét rág valamit idegességében
2010. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
68%
Szegény kutya biztosan depressziós lesz, ha pár órát egyedül kell lennie...majd azért vidd el pszichológushoz. Elvileg egy kutyáról van szó, Istenem...
2012. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!