Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet baja attól,...

Kutyának lehet baja attól, hogy megevett jelentősebb adag tücsköt és csótányt?

Figyelt kérdés

Tartok kaméleont, annak az ételéből sikerült lopnia egy dobozzal.

Egyelőre nem látok rajta semmi változást, de azért megijedtem.


2021. ápr. 6. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem értek hozzá,de szerintem fehérje, hús. Azt hiszem , ösztönösen érezte, hogy az a valami ehető, és az csábította arra, hogy megegye. Tehát énszerintem nem lesz neki baja. De én szóval tehát nem értek hozzá.
2021. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Abszolút nem lesz semmi baja. Ha a hetes elásott húst előveszi, gondolod egy kis szárított tücsök kifog rajta? Ez valami hülye troll kérdés?
2021. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alletta ***** válasza:
85%
szerintem nem lesz semmi baja. azért figyeld őt, és legyen neki tiszta víz mindig kirakva.
2021. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
A kutyák bármennyire hihetetlen nem hülye életképtelen állatok. Ezek a rovarok a természetben is előfordulnak, mégsem haltak ki a kutyák.
2021. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Semmi baja nem lesz nyugi:) a miénk is néha megeszi ha talál az udvaron
2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha csak egy-kettő lett volna, nem agódnék, annyit az udvaron is összeszed, de több száz darab volt abban a dobozban és élők. Másfél óra telt el és továbbra se látok rajta semmit, de azért ideges vagyok.
2021. ápr. 6. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

A tucsok meg csotany egeszseges. Sok feherjet tartalmaz.


Sajnos egy marok csotany magasabb tapertekkel rendelkezik,mint a legdragabb tap.

2021. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor megéri felhívni az állatorvost.
2021. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!