Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 éves amerikai akita...

Mazsilany kérdése:

Van egy 3 éves amerikai akita szukám. Nagyon válogatós. Tápokat nem nagyon eszi, válogat. Most gondolkodom a Markus Mühle tápon. Valakinek vélemény?

Figyelt kérdés

#kutyatáp #Markus Mühle táp
2021. ápr. 7. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

4es és 7es vagyok


Pontosan azt írtam, hogy az 1esnek igaza van, dacból nem fog éhen halni= meg fogja enni ha nem kap mást.

Tehát miért kellene elvenni előle?

Otthagyod és megeszi később amikor éhes lesz és nem kap mást

2021. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is akitám van, és abszolút ez a tapasztalat a fajtánál. Nincs gond a viszonyunkkal, a makacssága ellenére hallgat rám, viszont nem fogom hagyni, hogy 1 hétig ne egyen és savat hányjon, illetve ez idő alatt lefogyjon - nem tudom, más mit tapasztal az akitájánál, de az enyém viszonylag nehezen szed magára súlyt, és hamar le is adja, pedig teljesen egészséges -, csak azért, mert a nagy könyvben ez van írva. Ahogy már mások is írták, ez nem egy labrador vagy egy bulldog, ami még a szöget is megeszi.

Egyébként érdekes módon, amióta BARF-ozunk, azóta megszűnt ez a probléma, sosem hagyja üresen a tányérját. Ha nem zárkózol el tőle, kérdező, akkor én ezt javaslom, a kutyámon tapasztaltak alapján jobb is neki, mint a táp. Ha a tápnál maradnál, nálunk a Platinum volt, amit önmagában szívesen evett, más tápokat csak konzervvel evett szívesen.

2021. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó vagyok, bocsánat, azt akartam írni, hogy amióta BARF-ozunk, mindig üres a tányérja.
2021. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kicsibárány! Igen, el van kényeztetve, nem tagadom. 3 súlyos műtétje volt a bal hátsó lábán. Fél évig át volt fúrva a comb-és a térdcsontja, és ki volt merevítve. Akkor őrültem, h eszik valamit, és elszaladt a ló egy cseppet. Azóta csak fekve eszik, kényelmesbe, elegánsan, mint egy bárónő
2021. ápr. 8. 15:01
 15/16 A kérdező kommentje:
A 10-eskének: Ordas színű a kutyim, fehér mellkassal,és 4 fehér zoknival. Most főzök neki legújabban. Szarvashusi-rizs-répa-cékla a mostani menü, kevés táppal. Tegnap befalt mindent, de most lehet, h 2 napig megint semmi. És kb 10 perc után elveszem tőle a kaját, ha finnyázik.
2021. ápr. 8. 15:09
 16/16 A kérdező kommentje:
De sajna, a kérdésemre választ nem kaptam...
2021. ápr. 8. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!