Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az orosz agár megfelelő lehet...

Az orosz agár megfelelő lehet számomra?

Figyelt kérdés

Egy aránylag testes,szép kutyát szeretnék,nagy mozgásigénnyel,lakásban tarthatósággal.

Napi kb 4 órát tudnék vele foglalkozni,és 200e forintot szánok rá.


Van valami fontos amit még tudnom kell róla?

Mennyire agresszív és harapós?

ÉS megfelelő-e lenne számomra a fentiek alapján?

Köszönöm.


2010. aug. 20. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az Ebugattában is bemuattak egyszer egy oroszos kennelt,bár ott nekem túl sok kutya volt,nekem nem férne bele,mert valószínű a kikerülő kölykök szaporodását nem nagyon szabályozzák stb..De hát kinek mi a tenyésztő.


Itt kérdezz:


[link]

2010. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén, ezek a kutyák ideggyengék. Kiállításon a fentebb említett híres-neves néni kutyája szabadult el és futtában sorbaharapott egy gyereket meg pár kutyát, gazda meg bocsánatot se kért az érintettektől.

Fent van a feketelistámon, akiktől sose veszek kutyát.

Egyébként nem szép arányos, hanem aránytalanul görbe a háta, hosszú csőfeje van. ha nagy, de nem nehéz kutyát szeretnél, az ír farkas már inkább arányosabb, de a német dog is, kisebben a Hovawart, vagy szimplán magyar agár.

de te tudod.

2010. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem szép állat,de attol a nőtől énse vennék kutyát:(

Kb. 20-30 kutya volt nála akkor.

2010. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

na majd végigkérdezek az állatorvosokon,hogy melyik kennelt/tenyésztőt ajánlaná,mert azt akarom hogy jó felépítésű legyen.


mit jelent az,hogy ideggyenge?


egyébként szerintem gyönyörű kutya,mindene tetszik!legjobban a fehér,a krém és az arany szinűek érdekelnének.

majd nézek külföldről is kenneleket hátha ott vannak jobbak is.:( olyan nehéz beszerezni egy szép példányt

2010. aug. 21. 10:23
 15/18 Norczy ***** válasza:
jó én csak azért ajánlottam Ági nénit mert pár éve még a csapból is ő folyt és mindenütt ott voltak a kutyái a toppon, de az utóbbi 3-4 évben nem figyeltem a barzoi alakulását itthon, mert megtaláltam az én szívfajtámat, akkor még nagyon szerettem a fajtát, most is tetszik ,csak már nem tartanám és ezért nem is nagyon követem most ki hoz le szebb és jobb kutyákat.
2010. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Állatorvosnál minek kérdezősködni?

Belinkeltem egy fórumot,ott sok a tenyésztő,vagy barzoj tartó,ők segítenek.

2010. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Először is, elmondanám, hogy Ági néni egyáltalán nem szaporít! Az orosz agarakkal régebben csoportosan vadásztak farkasra,medvére stb. És azért tartja őket együtt. Persze, tüzelési időszakban külön tartja a szukákat, és örülnél te ha onnan vehetnél kutyát!

Előjegyzési listán is van olyan, akinek 1-2 évet kell várnia, mert nincs alom, csak ritkán.

Egy előttem lévő kedves hozzászóló azt állította, hogy Ági néni egyik kutyája össze vissza harapdált a kiállításon. Ezt kitől hallottad? :) Mert szerintem egyáltalán nem igaz.

2012. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Hát elég nagy hülyeség, így sérelmezni ezt a fajtát.

Nekem is van egy kan kutyám, aki elsősorban HŰSÉGES és hihetetlenül értelmes, kedves, nyugodt, szelíd, kb 3 nap alatt megtanulta az alap dolgokat ( ül, kint végezze el a dolgát, odajöjjön hozzám, stb) Ezenfelül gyönyörű egy állat. Lehetséges az, hogy valakinek maga az agár felépítése nem tetszik, és akkor hiába magyarázom.


Ha esetleg még mindig keresel itt találhatsz kölyköket, megbízhatóak, én is onnan vettem. A szülők bajnokok, az anya a Dopper-Kopp Kenelből származik. Minden jót !


[link]

2012. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!