Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyennel meg lehet mérni egy...

Ilyennel meg lehet mérni egy 30kg-s kutyát?

Figyelt kérdés

[link]


Egy kb. 30kg-s labrador ha egy nagyobb szatyor két sarkát kivágnám beleraktám és a szatyor fülét ebbe beleakasztanám egy ilyen elbírná?



2021. ápr. 8. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Állj fel vele a mérlegre és vond ki a súlyod.
2021. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


Ugye csak viccelsz?

2021. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt a mutatvanyt is megneznem kerdezo, mindenkeppen videozd le 🤣
2021. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy Fressnapf boltban lattam mar rendes merleget, amire siman raallithatod a kutyat ... de egyes dokiknal is van ilyen a rendelokben, azt is szabadon lehet hasznalni.
2021. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt megpróbáljuk ha nem megy tudnátok tanácsot adni?

A mérleg eset természetesen már próbáltuk de mivel az nem adott pontos eredményt és közben a kutya mozgott ami hatására a mérleg nem bírt pontos eredményt adni.

Állatorvos pedig legközelebb csak Berényben van és egy mérésére nem szeretnék ennyit utazni főleg mivel fogyasztani szeretném így hetente mérni is kell majd de ahhoz kell egy biztos megoldás

2021. ápr. 8. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Fogyasztáshoz nem kell méregetni a kutyát, lehet látni, érezni is, hogy mikor jó.


Átsimítod az oldalát, picit érzed a bordáit, akkor jó. A hasa feljebb van, mint a mellkasa, akkor jó. A tápokon lévő útmutató meg nem illeszthető rá minden kutyára, azt is úgy kell adagolni, hogy ha duci, csökkenteni kell az adagját, ha pedig már túl vékony, növelni.


[link]

2021. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom eddig ez alapján is akartam de most már ez és a súly alapján szeretném
2021. ápr. 8. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem érdekelnek a válaszok, minek kérdezel?
2021. ápr. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért ne érdekelnének???

Csak arra várok hogy valaki leírja hogy ez a kettő kivételével hogy mérhetném le.

Miért ne érdekelnének?

2021. ápr. 9. 05:38
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Én is hasonló cipőben járok, a kb 1 hónapja nálam levő kutyánk kb 30-40 kg, de nem tudom lemérni én sem. A kisebb kutyánkkal nincs gond, az még ment, hogy rááll az asszony a mérlegre, lemérjük, utána kiskutyát magához ölelve rááll, 13-14 kg-os kutyánál még járható ez az út. Na most a kb 40 kilós kutyát nem tudnánk felemelni, szerintem nem is hagyná magát, a kutya meg a méreteinél fogva nem fér el a normál szobamérlegen... Ráállni és ottmaradni nem tudna, a kutya nagy, a mérleg pici... Én is filózok hogy legyen lemérve, gyógyszer vagy pl porcerősítő kúra adagolásnál azért nem mindegy 10 kg ide vagy oda... Szóval nem csak a kérdezőt érdekelné, hogyan lehetne házilag lemérni egy nagyobb testű kutyát...
2021. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!