Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kisállat biztosítást...

Milyen kisállat biztosítást kötöttetek a kutyátokra?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Én az Aegonnál kötöttem, mert csak ott volt külön is, amikor ilyet kerestem, mindenhol máshol csak lakásbiztosítással egybekötve kínálták, de nekem az már volt, és lakáshitel miatt nem akartam módosítgatni.
2021. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Én nyakörvet és pórázt kötöttem rá
2021. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%
Semmilyent, mert nem volt rá szükség.
2021. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyet. Egy időben nézegettem, de olyan kis összegekről szóltak, amit félre tudok tenni. Ha meg valami nagy baj lenne, azt úgysem térítették volna - persze lehet, hogy azóta jobb ajánlatok is vannak.
2021. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is nézegettem egy időben, de rájöttem, hogy felesleges. Eleve csak x összeghatárig állja a költségeket a biztosító és ha kiszámolod, hogy mennyit fizetsz be nekik a semmire mondjuk 1 év alatt, akkor a töredékét sem állják amikor gáz van. Én félreteszek havonta az állatokra 1 összeget és ha baj van, abból finanszírozom. Minden más csak lehúzás. Arról nem is beszélve, hogy fizetni egyik sem szeret.
2021. ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Semmilyet. 5 éve nézegettem őket. Akkor egyik sem érte volna meg, mivel ahhoz hogy anyagilag 0-ra jöjjön ki a történet, évente kellett volna lennie valamilyen beavatkozásnak. Ez pedig túl sok, nem valószínű hogy évente el kelljen vinni őket komolyabb problémákkal állatorvoshoz. Ha még halálkor fizetett volna, vagy akkor amikor lejár, akkor még lehet megérné, de ezt egyik sem tette meg. Mostanában nem tudom mi a helyzet, lehet hogy már fizetnek és megéri...
2021. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Szüleim pl. a házra kötöttek olyan biztosítást, ami a kutyák állatorvosi ellátását is fedezi nagyrészt.
2021. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Generalinál van biztosításunk, nagyon jó, egy alkalommal 75 ezret fizet, egy évben max 4x.
2021. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Semmilyet ugyanis semmi értelme nincs. Magadnak elraksz egy összeget minden hónapban, az ott lesz neked. Nincs plusz költség, max számlavezetés, nincs akadékoskodás, hogy a biztosító nem akar fizetni, nincs időhúzás, nincs 20 féle kitétel, bármilyen korú, nemű, fajtájú kutyára tökéletes és mindennemű költségre használhatod azt a pénzt. Ilyen biztosítót nem találsz sehol.
2021. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%

Lol

minek az? idős kutyát a legtöbbnél nem lebiztosítani meg pont a legjellemzőbb betegségekre nem fizetnek. ha mégis az arra elég hogy kitöröld vele a seggedet.

2021. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!