Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon megszerettem a kiskutyá...

Nagyon megszerettem a kiskutyákat mi legyen velük?

Figyelt kérdés
Van nekem 3 nagy kutyám és szült az egyik kiskutyákat és már nagyon megszerettem őket de már igértem egy ismerősömnek és mindig rám ír hogy el-e lehet őket hozni szerintetek mit csináljak?(legszivesebben megtartanám őket)
2021. ápr. 8. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valakinek vicces és ezzel trolllodik, az szerintem vizsgáltassa ki magát
2021. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem nem, én ismerek hozzá hasonlót! :D Azért van tele a menhely. :(
2021. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos pont az ilyen emberek miatt vannak a menhelyek tele, es van rengeteg kutya az utcan. Lehet az o kerdese kamu es csak trollkodik (bar nem ertem ebben mi a vicces, na mindegy vannak -d3g3n3ralt- emberek), viszont rengeteg ilyen felelotlen ember van. Amit nem ertek, hogy neked egy kutya sem lenne valo, nem hogy harom. mar megbocsass de rettentoen felelotlen ember lehetsz, ha igaz a kerdes ha nem. ha igaz, akkor ajandekozd el a kiskutyakat, illetve a harom nagyot is. neked nem valo egy sem, hidd el, jobb eletuk lesz masnal, ettol pedig ne foszd meg oket
2021. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy trooooooll lent a pincében, egy trooooooll !!
2021. ápr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!