Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyák megérzik...

Szerintetek a kutyák megérzik a rossz embereket?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltunk a kutyáimmal és jött szembe egy férfi. Az egyik kutyám pedig elkezdte ugatni és morgott rá. Eddig sose csinált ilyet. Szerintem érezte, hogy nem jó ember lehet.

2021. ápr. 8. 20:50
1 2
 1/18 anonim válasza:
65%
Szerintem nem. Mindenkiben a jót látják.. És ezt sokan ki is használják.. :'(
2021. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
De megérzik
2021. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Megérzik.De ugyanúgy a jó embereket is.Vagyis azt tudják szerintem,hogy az illető szereti-e az állatokat.
2021. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
A rosszat nem hiszeü hogy megérzik, de ha valaki kicsit is kattant, részeg, vagy ittas, azt a kutyák többsége észre veszi, mert máshogy mozognak mint a többi ember. Az enyém pl még a nagyon hangos embereket ugatja, akik kb ordibálva beszélnek. Ezen kívül a részegekre, kattantakra és drogosokra is ugat, de nem bántja őket, inkább tartózkodik tőlük.
2021. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
"részeg, vagy ittas" azt jól leírtam xD * részeg vagy drogos akart lenni
2021. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Megérzik, ha valakinek rossz szándéka van, általában azaz ember ideges, nyugtalan is még ha nem is látszik rajta, viszont a kutya észre veszi már az apróbb jeleket is.
2021. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Megerzik . Ha tisztessegtelen szandeka van vkinek,megerzi a kutya.


Azert jobb szemelyvedo egy kutya,mert tobbet lat az idegenbol,mint egy ember.


A kutya messzirol tudja ,h ki az aki rossz szandekkal megy el melletted es felkeszul elore az illeto megsemmisitesere,ha megtamadna.



Az ember nem tud hazudni egy kutyanak.

2021. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Kutyak kulonbseget tudnak tenni a negativ es a pozitiv kisugarzas kozott. Az en kutyam is azonnal kiszurja a negativ embereket. 100%-os pontossaggal.
2021. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Sztem is érzik...

Van egy storym, méghozzá mi is setalasbol mentünk hazafelé, és szembe jött egy olyan ember, aki máskor azon a környéken ahol mi lakunk, összevert egy idős bácsit, (egyébként a híradóba is benne volt:D) a bácsinak amúgy nem lett komoly baja, de a férfi börtönbe is volt, nem tudom hogy emiatt-e, de volt. (amúgy nyugodt környéken lakok, nem szokott ilyen lenni, ez egy egyszeri alkalom lehetett, de a környékbeliek féltek tőle egy időbe) már valszeg "megváltozott", nem iszik állítólag, és már nem is drogozik, de a kutyámmal összefutottunk vele, őszintén megmondom összerándult a gyomrom!^_^ A kutyusom olyan szinten ugatott, és húzott a férfi felé, hogy HŰHA, mondom nekünk annyi. Aztán mondta a férfi hogy szereti a kutyákat, neki is van. Hát mondom "oké", (csk gyorsan húzzunk el innen) de amúgy aranyosnak tűnt, viszont azt ne mondjátok hogy egy ember így megtud változni... Vagy nem is tudom, lehet hogy tényleg csk a drog hatása volt minden amit tett.

Mindegy is, az a lényeg hogy a kutyám soha nem szokott megugatni setalas közben senkit, csk a MACSKÁKAT, a miéinket nem bántja, azokkal együtt alszik:O De idegen macskáknak KAMPEC

!lenne! HA odatudna menni hozzájuk...

Szval van egy sejtesem hogy tényleg érzik a "rosszabb" embereket... Tudnak különbséget tenni... Vagy nem tudom hogy mondjam.

2021. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
#9 szerintem csak simán az idegességedet vette át a kutya. Azt érezte, hogy elveszítetted a fejed és neki kell átvennie a falkavezér szerepet és védenie a falkát. Ha nem ijedtél volna meg akkor a kutya sem csinált volna semmit.
2021. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!