Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bevallt modszer felfazas...

Bevallt modszer felfazas ellen kistestu kutyanal?

Figyelt kérdés

10 eves ivartalan szukam,ahogy hideg van felfazik :/ novemberben es december is igy zajlott, iden 2x. Orultem vegre a jo idonek, erre hogy nehany napja hideg lett. Felfazott ismet es ujra mehetek a dokihoz gyogyiert :/


Vetri dmgt szed.


Ruhazom ahogy hideg van.


Rendeltem vitamint ami jo a hugyutakra plusz immunovetet.


De semmit nem ert pedig szeptembertol szedte oket es felfazott.


Egesz telen kb annyit volt lent mig dolgat elvegezte es mikor enyhebb idok voltak akkor vittem nagyobb setara.


Annyira jo lenne valamit talalni, hogy ez ne legyen :( nem szivesen gyogyszereznem ilyen surun..


Tozegafonyaval probalkoztam de nem vallt be az sem.


Tobbszor ultrahangoztuk, ver vetel ia volt. Minden teljesen rendben van. Csak a hideg idovel jon ez :/


2021. ápr. 8. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

A talpáról fázik fel.Kutya cipő?

Hivatalosan fagy pont és alatta használni is kellene,főleg hóban.

De a legtöbb gazdi leragadt annál,hogy ha cipő akkor az csak csicsa kellék lehet :D

2021. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ruhat is utalja. Remeg, elbujik. Kesz tortura..


Cipoben nem menne, es meg jobban kikeszulne.


Egyszer tettem ra kutyazoknit :D


(masik idos kutyamnak csuszott a parkettan a laba es vettem tapadokorongos zoknit, o imadta, elvezte mert nem csusztak a labai)


es ugralt meg kikeszuot tole, szoval off.

2021. ápr. 9. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Olyan ruha, ami fedi a hasát és meleg, otthon pedig ne takargasd be.


Ha már felfázott én kamilla teát szoktam neki adni, minden nélkül, egy-két nap és helyrejön.

2021. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En nem takarom be itthon.


Csak sehol nincs olyan pulcsi ami a hasat is vedi :( mar 1 eve keresek... Muteti ruhaja ivartalanitashoz meg papirvekony. Kb nem ved az semmit.


Pulcsin kivul masba nem mozdul meg.. Setanal is lemered.



Pulcsi az amit viszonylag eltur, de azt se szivesen :D

2021. ápr. 10. 13:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Kamilla teat kiprobalom
2021. ápr. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!