Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava ivartalanítás, fogkő...

Csivava ivartalanítás, fogkő leszedés?

Figyelt kérdés
6 csivava kutyám van (4 lány,2 fiú), 1 fiúm már ki lett ivartalanítva pár éve,de viszont mamámtól átvettünk még 1 fiú csivavát is, ő is megy ivartalanításra.Aza kérdésem,hogy mit kell tudni a fogkő leszedésről,nem lesz baja a kutyáimnak a altatástól? Mivel sorba fog menni mind a 6 kutyám..És féltem őket(3,4,5 évesek)..ugye ennyi idősen felkelnek az altatásból? És ki mit tapasztalt,meddig nem ehetett ihatott előtte és utána stb? Kérlek írjatok tapasztalatokat:))

2021. ápr. 9. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Kutya
Csivava
Ivartalanítás
Fogkő eltávolítás
Tapasztalat
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az én kutyámat nem altatták fogkőkezelésnél.
2021. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos az altatast kockázat minden műtéten benne van..sajnos még a rutinban is...nem csivava tudom, de tegnap éppen ivartalanítás közben vesztettem el a kisangyalka kislány cicámat :(.


Mindenképpen jól felszerelt rendelőbe vidd , alapos kivizsgálás előtte, mindenről tájékoztatni a dokit, nehogy baj legyen.

Szurkolok nektek ♥️

2021. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.válaszoló, Nyugodjon békében szegénykém istenem.. bízok benne hogy nem lesz semmi bajuk. Köszönjük szepen 💞
2021. ápr. 9. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Csivava keverékemet (kan) 7 évesen ivartalanítottuk és egyben megcsinálták a fogkő eltávolítást is. Most 12,5 éves. Novemberben volt ismét fogászaton, mozgó fogát kihúzták, fogkövét is leszedték. Minden rendben volt. Első nap bágyadt volt, másnap újra önmaga lett.
2021. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3.válaszoló, nagyon köszönöm a meg nyugtató választ🙏🏼🙏🏼❤
2021. ápr. 9. 15:34
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem Kutya a helyes megfejtés.
2021. ápr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Minden rendben lesz!:)
2021. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Minden rendben lesz! Nekem a nagytestű szukám 7 évesen lett ivartalanítva minden gond nélkül. Veletek is minden oké lesz! :) Mi csináltunk előtte szívférgesség tesztet is.


A kan műtétje az rendben lesz simán, csak egy apró vágás. A szukáké a bonyolultabb.


Helyes döntés az ivartalanítás! :) Sok betegséget meg fogsz vele előzni.

2021. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Tudom,hogy régebbi kérdés, de nekünk is volt a kutyánk fogkőleszedésen

Egy ideig kicsit bágyadtabb volt, de mire haza értünk az állat orvostól, már kinyitotta szemét és próbálkozott járni, ilyenkor érdemes mellettte maradni, niylván van benne kockázat, de nemtudom ha nagyon megszeretnéd csinálni akkor csak nyugodttan, bár nekem nem tűnt úgy, hogy jobb lett volna a foga, másnap ugyanúgy nézett ki majdnem.

Idősebb kutyusoknál veszélyesebb(nyilván)

Részvétem a kiscica miatt #2 <3

2021. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7. Válaszoló. Köszönöm a válaszodat, egyik kan kutyám lett ivartalanítva +fogkő és semmi baja nem volt hazahoztuk és ment tovább ("bagozni")😄🙈,viszont a másik kan(ő már régen volt ivartalanítva) most csak fogkő leszedésre vittük,elég bágyadt volt, jövőhéten visszük a többi 4 lányt is fogkőre☺️
2021. ápr. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!