Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyám ma túl durva volt...

Kan kutyám ma túl durva volt a kisebb szuka kutyámmal, hogy szoktassam le? Fél év körüliek. Sokszor nekiment ma, ok nélkül. Az udvarban sétáltatom a nagyot, szaladunk, szalad mellettünk a kis szuka is, és nekiharap a kan

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ivaros? A dominancia egyik formája lehet. Ivartalanítsd, majd javaslom etetésnél a szukának adj előbb enni, ezzel is jelezve, hogy nem bánthatja
2021. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

fél évesek sincsenek, hova ivartalanítsak növendéket ?


mindig a kan furakszik oda a húsért előbb


akkor etessem előbb a szukát?

2021. ápr. 9. 21:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kaja korul tanits nekik impulzus kontrollt, ne etetsd oket tul kozel egymashoz


Ha az egyikkel dolgozol, addig zard el a masikat! :)

2021. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

“Mindig a kan furakszik oda a husert elobb”


Egy talbol esznek? Igy szinte elokesziti az ember a korulmenyeket arra, hogy a kutyajanak vmi problemaja legyen :)


Etetsd oket kulon + impulzus kontroll, de a legjobb az a kezbol etetes lenne (legalabb amig kicsik). A kapcsolatotoknak is jot tesz, kajafelto se lesz, lesz erteke a kajanak es akar ezt tanitasra is felhasznalhatod.

2021. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Fél évesen már bőven lehet ivartalanítani, egyébként.
2021. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annak semmi baja, csak kutyából van és nem beszéled a nyelvüket.

Tanuld meg és te legyél a főnök.

2021. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg a kutya nyelven kifejezni,h te vagy a fonok. Van errol konyv is. Ugy hivjak,h sorrendisegi szabalyok.


En eljutottam oda ,h a ket ellenkezo nemu nagy eros kutyainkat egymas mellett is tudom etetni es nincs problema. Eloszor a hosszu helyseg ellenkezo reszein etettuk oket.


A harapas: az valszeg jatek: ott is figyeltuk oket es leallitottuk,ha tul eros volt a harapas.

2021. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Anyósoméknál ugyanez volt. Szereztek a szomszédtól 2 kölyök kutyát, az egyik kan, a másik szuka. Fél éves korukra a kan bekattant, tépte, folytogatta a szukát, nem hagyta enni. A szukán meg látszott, hogy hamarosan tüzelni fog. Felajánlottam, hogy elviszem a szukát ivartalanítani, de végül megsajnáltam és hazahoztam magammal, anyós még örült is neki, hogy megszabadult tőle. Ahogy elhoztam, pár napon belül már tüzelt is, eközben a kan megnyugodott. Anyagi okok miatt elhúzódott az ivartalanítás, de a szuka pont ma esett át a műtéten, 10 hónaposan.
2021. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

8-as a felelőtlen kutyatartás tipikus esete és annak kényszermegoldása.

Anyós meg idióta.

2021. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem etetésnél van a probléma, ehetnek egymás mellett, nem tudom hogy jött ez most ide?


Kézből etetem őket táppal, meg lerakom a kőre a tápot, meg amikor nyerset kapnak, egyből a szájába adom és elviszi ahova akarja... nem ennék meg tányérból, elviszik

Csak a húson marakodnának, de mivel mindkettő előtt van, ígyabból nincs gond

Tápot kiszórom, azon nincs veszekedés.


Egyedül amikor kint vannak az udvaron, akkor neki szalad a kan a szukának stb.

2021. ápr. 10. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!