Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen internetes oldalon...

Milyen internetes oldalon érdemes nézni az eladó, vagy ingyen elvihető KÖLYÖK kutyákat, olyan fajtákat amik közepes termetűre nőnek meg, vagy mit kell beírni hogy kidobja a hasznos oldalakat?

Figyelt kérdés

olyan fajtákat amik közepes termetűre nőnek meg!!!!

beszólásoktól, bunkó megjegyzésektől kérlek kíméljetek meg! elore is koszi a valaszt :))



2021. ápr. 10. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha kineztel egy adott fajtat, akkor a fajta tenyesztojenel kell korbenezni. Talan meg a fajtamentes is szobajohet, de szaporitoktol inkabb ne vegyel kolykot, nem ajanlom.


Ha csak a meret szamit, a fajta nem, akkor meg menhely, gyepi.

2021. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Jófogás, fb, sokan ajánlják ingyen is.
2021. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
csak a szaporítókat ne támogasd, a gyanúsan olcsó fajtiszta kutyákat általában szaporítók árulják...
2021. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Kutyamenhelyeken érdeklődj.
2021. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
3 milyen a nem fajtiszta kutya? Olyat nem láttam még.
2021. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyen, gyepin. Facebook-on is sokan keresnek gazdit.

Írhatnál egy megyét, vagy várost, sokan tudnának konkrét szervezetet is javasolni, ahonnan kutyát tudsz örökbefogadni.

Annyit tudok még javasolni, ha fontos a méret, hogy 1-2 éves kutyák közt is érdemes körbenézni. Se a mérete, se a jelleme nem fog változni, nem ér meglepetés, és még jól beilleszkedik a családba.

2021. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutya menhelyen oldalain nézelődj, Facebook csoportokban, jófogáson.

+ még ezt az oldalt tudom javasolni, amikor én kerestem kutyát, akkor itt láttam 2 hónaposat is. (nem néztem végig csak a 2.oldalig de rögtön a 2 oldal tetején már van egy 13 hetes kölyök, aki közép termetű lesz. : [link]

2021. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
7-es vagyok. Azt elfelejtettem odaírni, hogy ha fajtatisztát szeretnél, akkor a fajtamentőknél érdeklődj.
2021. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :)
2021. ápr. 10. 11:05
 10/11 A kérdező kommentje:

5 kommentelo

A nem fajtiszta az keverek kutya. Annak hivjak.

2021. ápr. 11. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!