Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxi, vagy jack russel terrier...

Foxi, vagy jack russel terrier a jobb?

Figyelt kérdés
Vannak előnyeik, hátrányaik? Mind a kettő tetszik, és hasonló, de van eltérés?
2010. aug. 21. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
foxi
2010. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jack russel terrier ! nállunk is fent állt ez a döntés de végül a Jack russelt választottuk mert a foxik meg a jackik ugyan olyanok de meg találtuk a Kaszavölgyi fürge kenelt és háát tovább nem kerestük mert tökéletesek ott a kutyák!


1. válaszoló meg indokolnád mért pont a foxi ?

2010. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már mint én sztem vagy foxi vagy jack russel ami a te szívedhez közelebb ál Csak azért írtam felkiáltó jellel a Jack Russelt az elején mert arról beszéltem
2010. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert sok embernek látom, és okos, aranyos, olyan mint a jack, kicsit kinézetre, feéren foltos, és kb egy magasak nem?
2010. aug. 21. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Jack Russel, nekem a drótszőrü változat tetszik nagyon, amint lesz rá lehetőségem, lesz egy olyanom is.
2010. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz dönteni akkor a kettő keveréke xD
2010. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindegyik kutyám jack vagy pedig parson volt.

egyszer találtam az úton egy foxit, és hazavittem, majd megkerestük a gazdiját. nem bántam meg, de nem is lopta magát a szívembe.... a jack russell igen!!

2010. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Foxterrier (drótszőr)


Nekem az van 1 kan. Hihetetlenül kedves, rahaszkodó, hűséges kutya. Bár sok mozgást igényel és következetes gazda kell mellé. Első kutyának nem ajánlott. De én csak ajánlani tudom ha van a kutyákkal tapasztalatod. Ha le van mozgatva bent is emekül tartható bár a szőre redszeres gondozás igényel.

2011. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!