Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis tacskó kutyám 2 napja...

A kis tacskó kutyám 2 napja nem eszik.. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre, hogy visszautasítja az ételt, az elejen azt hittem, hogy nem éhes majd eszik később. Azután lattom hogy már beesett a hasa de akkor sem evett semmit. Mindent próbáltam neki adni. És mielőtt írnátok hogy vigyem orvoshoz már megtortent. Ma kapott 4 injekciót és féregtelenítve is lett. Volt valakinek hasonló esett és ha igen mi történt a kutyával?

2021. ápr. 10. 20:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
nálam 4x is volt élete során, de mindig meggyógyult. Amúgy nem tudom mi baja volt, de mindegyik elég durva volt.
2021. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
27%

Gondolom kiskutya es kezdo gazdi vagy. A tap valasztas nem egyszeru dolog. A kiskutya amig kicsi, egy csomo fejtorest okoz. Ezekbol adodoan, nem kell mindent tulmisztifikalni ... probalgass mas tapokat, keresd meg a kutyadnak legmegfelelobb etelt.


En az elejen ugyan igy raparaztam mindenre, allandoan orvoshoz vittem a kutyat (jol le is szedtek) ... ma mar tudom, hogy nem minden baj ami annak latszik :) A kutyak nagy tulelok! :D


Folyadekbevitel mindig legyen, a szeklet legyen rendben es akkor nem kell tulizgulni a dolgokat. A kutyanak megfelelo etel ugy is kialakul idovel, probalgass tobb fajtat es nezd meg mitol erzi jol magat a kutyad.


Szerintem ennyi.

2021. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
60%

Én ezzel próbálnám meg etetni


[link]


Nyusziam van viszont ő napi rendszerességgel eszik trovet tápot,imádja 😊

2021. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tacskóm volt, amikor a szomszédban tüzelt a szuka kutya, akkor napokig alig evett és ugyanígy lefogyott, egész nap a kapuban, kerítésben üldögélt. Nem tudom, hogy nálatok mennyi idős, szuka,vagy kan, de nekünk akkor fordult elő ilyen.
2021. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Nem kiskutya. Már egy éves kB. Egy hete kaptam ajándékba. Csak olyan rossz érzésem van. A széklete rendben van. Több kaját próbálok neki adni most nem eszik semmit se 2 napja. Azt mondta az orvos hogy a hétvégén rendbe kell jönnie elvileg. Csak volt előtte egy kiskutyam akit a szomszéd mwgmergezett és félek hogy ő vele is ez lesz :( hogy nem éli túl. De napkozbe játékos csak este fekszik nem reagál semmire
2021. ápr. 10. 20:51
 6/45 A kérdező kommentje:
Amúgy kislány
2021. ápr. 10. 20:52
 7/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha mérgezés lenne, akkor látnád hogy szenved, meg a doki észrevette volna. Az oltásait megkapta? Vért nem vettek tőle? Vagy uh-t nem csinált a doki?
2021. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Kullancs nem volt benne mostanaban?
2021. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Az oltás oké. De nem vett vért
2021. ápr. 10. 21:12
 10/45 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam egy hete van kB nálam. Azelőtt nem tudom de itt biztos nem volt. Mindennap foglalkozok vele észrevettem volna ha benne lett volna
2021. ápr. 10. 21:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!