Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pest belvárosában (5., max...

Pest belvárosában (5., max 6.kerület) megbízható állatorvos, aki középtestű kutyákkal foglalkozik?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Tesa! Es nem igy mukodik! :) Jo orvos kell? Akkor nincs kerulet meghatarozas. En is oltasra leviszem a kozelbe ... egy nyamvadt injekciot csak betudnak adni barhol ... de komolyabb problema eseten autoba ulok es irany Nagykovacsi, Dr Poor Peter doki segit ha baj van :)))
2021. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

En sok helyen jartam,amit ajanlottak. Aztan szepen kinyirtak a kutyam. Ossze vissza vizsgalgattak,de egyik se gyogyitotta meg. Persze ropkodtek a 20-30 ezrek alkalmankent.

Ó utca

13 ker Tatra u 25

Szt Istvan Egyetem allatklinika


Az osszes allatorvos csak lehuz.

2021. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ugyertem,hogy az O utca es Szt Istvan is csak vizsgalgatta,de nem gyogyitotta meg. Talalgattak mi baj lehet es csak lehuztak penzzel. A kutyam meg 1-2 honapra ra meghalt.


Igy utolag azt mondom,hogy szerintem elorehaladott szivfereg fertozes volt es/vagy gegerak. A torkan volt egy nagy pup , kivulrol lathato. Sajnos 4 cm vastag kemeny bornyakorve volt a freshnapfbol. Mindig huzott,az okozhatta reszben.

2021. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!