Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Muanyag kutyamedencet melyik...

Muanyag kutyamedencet melyik honapban erdemes osszerakni?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, hogy meg ne fazzon.

Latom pl ma is, hogy melege van, de most holnaptol jonnek megint a hidegebb napok. Aprilis vegen azert mar kitennem neki had oruljon. Szerintetek hamar lenne?



2021. ápr. 12. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem még hamar lenne.

Én inkább megvárnám a május közepét vagy amikor már folyamat vannak ilyen 20-22fokok.

2021. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ibw4x ***** válasza:
57%
Akár már jövő héten is kirakhatod. Ha fázik, hideg van, akkor max. nem megy bele...
2021. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi általában május közepén szoktuk kirakni, bár nyilván függ az időjárástól. Én is azt tanácsolnám, mint az #1-es válaszoló, hogy akkor érdemes kirakni, mikor már folyamatosan 20-22 °C fok van. Persze az is igaz, hogy ha fázik, akkor nem megy bele... :) Mindenesetre én még várnék a kirakásával.
2021. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi:) akkor meg varok picit!

Labrador es lehet beleuggrana:)

2021. ápr. 12. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Most egy hetig esni fog az eso :) Ergo teljesen mindegy, hogy kiteszed-e vagy sem (vizes lesz a kutya igy is, ugy is).
2021. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
A medence nyárra való, amikor normálisan fel tud melegedni a víz és meleg is tud maradni. Jelenleg olyan 6-10 fokos lehet a vízhőmérséklet... A kutya bele sem menne, ha meg mégis, akkor felfázik.
2021. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De a patakba is beleuggrik telen, csak ezert gondoltam. De eldontottem, hogy varok meg. Most eleredt az eso is es jon a hidegfront

:(

2021. ápr. 12. 18:03
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Fene tudja, az en kutyam mar egy jo honapja Dunazik :)
2021. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!