Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastátok ezt? Pitbullok...

Olvastátok ezt? Pitbullok mentettek meg csivavát.

Figyelt kérdés

Én konkrétan elkezdtem könnyezni.


[link]


Jó lenne, ha nálunk emberek között is így működne a dolog, hogy így megvédjük a másikat a veszélyben, ha van rá módunk.


2010. aug. 21. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Azta:O uhh :S:S ez télleg megható:'(
2010. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:):) én is elérzékenyültem. tök aranyos a pitbulloktól! szép, hogy kiálltak a gyengébb mellett:):)
2010. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

igazad van tényleg így kéne viselkedniük az embereknek is


a kis csivava élete is csak egy hajszálon múlott

2010. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most olvastam el, de már e-mailban is megkaptam az értesítőt :) (én is farmos vagyok) Nagyon jó történet és tényleg példamutató a pitektől ez a viselkedés. Bár hiába az ilyen történetek, akik elkönyvelték vadállatoknak azoknak ennyi semmit nem ér sajnos. Pedig tényleg barátságos kutyák tudnak lenni és lám így oda figyelnek a fajtársaikra.
2010. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Na végre nem arról írnak h melyik pitbull melyik embert tépte szét :@ ... És nekünk is pitünk van és igenis büszke vagyok rá, mert nagyon család szerető, nem olyan ahogy a média állítja be.
2010. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végre egy olyan cikk,ahol a pitbullok nem gyilkoltak!És valójában azok a szerencsétlenségek amik történnek túlnyomórészt a gazdán múllik,hogy neveli!Ha hozzánemértő kezébe kerül egy pitbull,még "gyilkos" is válhat belőle..

Pedig nem kéne rossz fényben fetüntetni ezt a csodás kutyust,csak érteni kell hozzá!!

2010. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csivim van, nagyon megrázott volna ha ez velem történik, de a farkasokra sem tudnék haragudni (annyira). Sajnálom ôket, hogy olyan szar helyzetben vannak, hogy már háziállatokra és emberekre is támadnak.
2010. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Norczy ***** válasza:
Végre 1 cikk arról hogy a pitbull nem szörnyeteg hanem igenis imádni való jellem! És lám a nagy szörnyeteg 1 picike csivavát mentett meg! Nagyon megható!
2010. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!