Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bontatlan konzervet elvitte a...

Bontatlan konzervet elvitte a 4 hónapos rotim. kivettem a szájából, és utána megfogta a nadrágom szárát és meghúzta 2x. ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

meg amikor valaki úgy símogatja, hogy 2 kézzel dögönyözi a fejét, akkor nagyon csúnyán morog a fateromra, az csinálja csak


amúgy meg ha szépen símogatják, akkor csóválja a farkát, meg egész nap csóválja, és fogadja a simit


de babázni nem lehet vele


https://www.youtube.com/watch?v=DbD3YOx1pzM


egy ilyennek 10-edét sem tűrné el


ha a fejemet a fejére rakom, hogy puszit adjak, akkor csukott szájjal, nagyon torok hangon de morog halkan



meg hogy megfogja a nadrágom

ezt nem tudom mire véljem


nem dominancia sztem, mert a másik kutyákkal amit dominancia néven művel, az 10x rámenősebb


2021. ápr. 13. 20:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
80%
Úr isten. Lesznek itt még bajok
2021. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

nofene

micsoda?

2021. ápr. 13. 21:08
 3/57 anonim ***** válasza:
1%
4 honaposan az en kutyam leszanalta az egesz ruhataramat :) Majd kinovi :)))
2021. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
17%

Ez kutya függő.

Nekik is vannak gondolataik, személyiségeik.

Az én kutyám se szereti annyira ha dögönyözöm/ölelgetem.

Mert ilyen a stilusa.

Van olyan aki nyugodt, van olyan aki pörgős.

De az is lehet hogy valami atrocitás érte kisebb korában,azért ilyen.

2021. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy atrocitás érte volna, mi érte volna?


alapból mérges és kicsit agresszív típus más kutyákkal is, másikba is belecsíp, másiknak is elkapja a bundáját, akkor is ha a másik öregebb és 2x akkora


félelemmentes

2021. ápr. 13. 21:15
 6/57 A kérdező kommentje:

ja, a szülei azok kutyaiskolában mind ÖV képzett kutyák

egyébként szuka kutya

2021. ápr. 13. 21:16
 7/57 anonim ***** válasza:
77%

Ahhoz hozzá kell szoktatnod h Te bárhol hozzáérhess, fogát megnézd, lábát felvedd stb., ezeket tűrnie kell. Szeretnie nem.

De te se légy nyomulós, ráakaszkodós, ezek a fajták ilyenek.

Van köztük teret igénylőbb.


Nekem németjuhászom van, aki nem egy ölelgetős mackó, csak ha olyanja van - de bárhol bármikor hozzáérhetek, egy szava sincs. (Azembereket amúgy utálja 😀)

2021. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
56%

ha a fejemet a fejére rakom, hogy puszit adjak, akkor csukott szájjal, nagyon torok hangon de morog halkan


Lehet, hogy ezt nem kéne ... most még csak morog, aztán majd puszilgathatod, ha nem lesz arcod.


Egyébiránt több száz, de inkább néhány ezer kutyát boncoltam 10 év alatt veszettség vizsgálat céljából, tudod olyanokat, amelyek megharaptak valakit, aztán a megfigyelési idő alatt megpusztultak.

Vizsléval és pulival nem találkoztam egyszer sem, viszont a leggyakoribb kutyafajta a rottweiler volt.

2021. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
60%
A rottweiler nem békés kutya. Vigyázz vele, ellened is fordulhat...
2021. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

#8

az enyém nem veszett


#7

bárhol hozzáérhetek, mindig hanyatt fekszik, úgy kell simizni a hasát, meg bárhol lehet simizni


csak a fejemet nem tehetem közel az övéhez. az idegesíti. meg ha faterom két kézzel dögönyözi, masszírozza az arcát, arra csúnyán morog


4 hónapos nőstény. más kutyával elég agresszív

2021. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!