Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyűlölöm a harci kutyákat....

Gyűlölöm a harci kutyákat. Ti,hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Szeretem az állatokat,de ha meglátok pl. egy pitbullt vagy más harci kutyát akkor hatalmas gyűlöletet érzek a kutya felé és a gazdája felé is. Legszívesebben tennék valami csúnya dolgot ezekkel a kutyákkal. Neten sok videót lehet látni ahol ezek a kutyák megtámadják csak úgy a másik állatot és megölik vagy a saját gazdájukat vagy egy gyereket. Ha engem vagy a gyerekemet támadná meg egy ilyen kutya akkor biztos tennék utána valamit a kutyával és a gazdájával is. Én nem tartom normális embernek aki harci kutyát tart,főleg lakásban. Ti,hogy vagytok a harci kutyákkal?

2021. ápr. 13. 22:15
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
85%
Én azt gyűlölöm, ha valaki amint pitbullt lát, az jut eszébe hogy veszélyes. Ha jól van nevelve, egyik kutya sem veszélyes. Ezzel szemben viszont egy neveletlen pitbull ugyanolyan veszélyes mint egy neveletlen csivava, vagy egy dobermann.
2021. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
88%
Én nem gyűlölök semmilyen blökit sem.
2021. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%

Ne higyj a sztereotípiáknak... Olyan, hogy harci kutya nem létezik, csak olyan ember aki azzá teszi őket.

Alapvetően a Pitbull egy nagyon ragaszkodó és hűséges fajta - és pont ezért - simán a halálba megy, ha a gazdája erre kéri.

Ez a rengeteg kutya SZENVED, nem azért megy neki a másiknak mert ő akarja. Egy harc után sebekkel meg kilógott belekkel hagyják meghalni ezeket a kutyákat. Ahelyett hogy utálkozol inkább tájékozódj, a Pitbull a világ legfélreértettebb fajtája amit látni fogsz a kommentekből is.

A gazdáját nyugodtan utálhatod, mert őket úgy hívják: állatkínzók.

2021. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Csivavárol még nem hallottam olyat,hogy megtámad és megöl egy másik állatot vagy embert :D
2021. ápr. 13. 22:28
 5/57 anonim ***** válasza:
82%
4: Egy csivava hogy ölne meg? Kötekedésként írod? Egyébként egy kis termetű kutya még nagyobb eséllyel is megy neked, mint egy nagytestű, legalábbis engem még eddig kizárólag kiskutya harapott meg, de persze ez is (mint a téveszméd, hogy a pitbull hatcikutya) nevelés kérdése.
2021. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csak a pitbullra gondolok,ugye van sok fajta "harci kutya",csak a pitbull a "legismertebb".
2021. ápr. 13. 22:33
 7/57 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ilyen, hogy harci kutya! Vannak fajtak amik jobban birjak a gyurodest es ezert harcoltatjak oket, de ez nem a kutya hibaja. Kakasviadalon sem a kakas a kulye es a bikaviadal sem a bika hibaja.


Turkmenisztanban nemzeti sport, hogy osszecsapnak az alabi kanok ... pedig juhaszkutyak.


Kuzdosportolo emberek is harcolnak! Kocsmaban is harcolnak! Harcmezon is harcolnak!

2021. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

5ös


Ha te az 1-es vagy akkor ezt te írtad:


Ezzel szemben viszont egy neveletlen pitbull ugyanolyan veszélyes mint egy neveletlen

csivava, vagy egy dobermann


Amúgy nem kötekedésként írtam!

2021. ápr. 13. 22:36
 9/57 anonim ***** válasza:
79%
Mi az a harci kutya?
2021. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

7-es


Értem amit írsz,csak sajnos vannak olyan esetek amikor egy gyereket vagy egy babát tépnek szét és ez nálam kiveri a biztosítékot...

2021. ápr. 13. 22:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!