Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak ma ki kellett...

A kutyámnak ma ki kellett húzni két fogát. A füle, álla és környékük eléggé véres lett és mivel benti kutyus, szeretném megfürdetni. Mennyi időt várjak fürdetésig?

Figyelt kérdés
Érzékeny neki a szúrás helye (sántít) plusz ugye az állkapcsa körül is le kellene tisztogatni, ezért nem tudom mennyi időt kellene várnom a fürdetéssel. 1-2 nap?
2021. ápr. 14. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem eleg, ha csak letorolgeted? En most nem hiszem, hogy piszkalnam egy teljes furdetessel.
2021. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Most törölgesd le őt egy vizes türcsivel aztán majd pár nap múlva fürdesd meg. Most a héten még biztos nem lesz 100%-on, addig meg ne stresszeld.
2021. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Akár most is.
2021. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Jobb ha most inkább hagyod pihenni. A fürdetés ráér, szerintem is egy vizes ronggyal törölgesd le neki amit tudsz, aztán ne stresszeld. Szerintem a foghúzás elég stresszes volt neki úgyis, most inkább nyugalomra és sok simire van szüksége :)
2021. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

3. vagyok.


Látom nem tetszik a válasz, rendben.


Szia kérdező!


Kérlek ne stresszeld a picit, nagy tortúra volt neki a kábításos foghúzás.

Javaslom törölgesd meg, és majd 4-17 év múlva fürdesd csak meg.


Jobbulást neki, puszi!


Na, ez 100%-os válasz? >:)

2021. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
3-as nyilván nincs kutyád és nem értesz hozzá ezért írsz ilyen baromságokat.
2021. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

6.-nak.


Ebből élek.

2021. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
7, ez elég szomorú lenne ha nem lenne nyilvánvaló kamu.
2021. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Csak azért akarom megfürdetni mert pár nap után azért kissé büdös tud lenni a véres szőr :D de akkor majd hétvégén megpróbálkozunk, meglátjuk mennyire tűri :) addig meg amennyire tudom, vizes törcsivel.
2021. ápr. 14. 19:08
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem fogmosást kérdezett, hanem fürdést. Ellés után is megfürdetjük az állatot ha szükséges, vagy itt senki nem fürdik egy hétig ha kihúzzák egy fogát?

Szerintem nyugodtan fürdest meg, ha az altató hatása teljesen kiment és nem imbolyog a kutya. Embernek való fájdalom csillapítót véletlen se adj neki, mert megölheti. Kutyának egyedül algopirint szabad adni, algoflexet és minden mást tilos, vagy kifejezetten állatnak való fájdalom csillapítót. Az adagolását a kutya súlyához mérten az állatorvos állapítja meg.

2021. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!