Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne számunkra...

Milyen fajta lenne számunkra megfelelő?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtől szeretnénk kutyát a párommal együtt. De nem ilyen világ ritkája ebet. A napunk úgy nézne ki , hogy reggel lenne fél óra séta. Ez után délután 2 óra séta egyben. Majd este még fél óra. Hétvégén több. A páromnak már volt kutyája , bár ő nem nevelte , csak gondozta. Nekem nincs kutyás tapasztalatom. Egy nagyjából közepes kutyát akarunk (nekünk a beagle számít akkorának) , kis vakarcsot nem akarunk (csivava , yorki). Szeretjük a természetet járni , jó lenne ha a kutya nem makacskodna és nem űzné a vadakat. Nyomott orrút sem akarunk. Legyen barátságos.

2021. ápr. 14. 19:42
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
83%

Közép uszkárt tudnám ajánlani.


(erdőben egyébként kötelező a póráz)

2021. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
70%

Cocker Spaniel? Az kb akkora mint a beagle, kedvesek, aktív kutyus, és kevesebb talán a gond a szőrével mint egy közép uszkárnak.

Erdőben se, se máshol ne legyen póráz nélkül, flexibilis pórázzal viszont nagyobb a mozgás tere :)

2021. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
86%
Kinti vagy benti kutyus lenne?
2021. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Élje le az életét flexin? Rengeteg park van erre, mező ahol tömérdek kutyát sétáltatnak, sokat póráz nélkül. Olyan helyen ahol sok a vad megértem, vagy vadászterületen, de hogy mindenhol? Akkor mi értelme van egyáltalán a behívás megtanításának?
2021. ápr. 14. 20:06
 5/58 A kérdező kommentje:
csak benti
2021. ápr. 14. 20:06
 6/58 anonim ***** válasza:
5%
Siba inu - igaz vadaszkutya, de szerintem nagyon jo fej.
2021. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
33%
,,De nem ilyen világ ritkája ebet. " Az meg milyen? Nem kötekedésként , nem hallottam még ezt a kifejezést.
2021. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Olvastam vissza hasonló kérdéseket , ott írták pl a papillon fajtát. Nem néztem utána tüzetesebben , de biztos vagyok benne hogy 4-500 000ft alatt nem lehet ilyen kutyát venni és nincs is minden sarkon tenyésztő , tehát utazni is kell , nem is keveset. Biztos vannak még ilyen fajták , na ilyeneket nem akarunk.
2021. ápr. 14. 20:12
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt az oldalt, itt össze vannak gyűjtve a fajták:


[link]

2021. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok, elvileg közepes termetűek, oké ott vannak "nyomott orrúak" is , de elég sok fajta van.
2021. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!