Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keveset iszik a kutya, gyanako...

Keveset iszik a kutya, gyanakodnunk kellene?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint már egy ideje csinálja, nekem csak most tűnt fel, hogy nem iszik annyit mint régebben. Régen evés után és séta után is ivott. Mostanában séta előtt nyakal be egy tál vizet és úgy indulunk. Napi 3x megyünk ki, nagytestű. Lett neki általános labor csináltatva múlt héten, de nem kaptuk még meg az eredményeket. Ezzel arányosan kevesebbet pisil, de azt rendszeresen. A tápját pár napja vizezem, alapból kap rá kevés konzervet, így némi folyadékot bevisz, de mindkettőnknek kevésnek tűnik, és aggódunk hogy csak séta előtt iszik. 5 éves szuka. Lehetséges hogy csak trükközik ezzel?

2021. ápr. 15. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megvan az 50ml/kg?
2021. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs.
2021. ápr. 15. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek, hogy pontosan mennyit iszik. A fent írt egy átlag kutya napi vízfogyasztása. Ha ettől jelentősen eltér, akkor van baj. Legjobb megvárni a labort, az valószínűleg ki fogja mutatni, mi a gond, addig figyeljetek rá nagyon, nehogy kiszáradjon.
2021. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a kutya maga 30kg körül van és napi nagyjából 1 litert iszik meg, mivel a tálja fél literes. Azt napi 2x minimum újratöltöm, van hogy többször is. Ha többet mozgunk akkor ennél többet is megiszik.
2021. ápr. 15. 10:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hulyeseg, de nalunk mukodott:


Nekem is nagy kutyam van es en is eszre vettem, hogy nem iszik rendesen. Eddig csak a kaja taljat raktam samlira, hogy kenyelmesebb legyen neki enni, de a viz a foldon volt (es nem ivott rendesen).

Most a vizes taljat is megemeltem egy kisszekkel es azota normalisnak tunik a folyadek fogyasztasa.

2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez okozhatja-e, de ezen már én is gondolkodtam, hogy megemelem a táljait, mert szörnyen hülyén hajol le :D
2021. ápr. 15. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os, egy probat meger.


Amugy en ott gondolkodtam el, hogy a hetvegen latogatoban voltunk egy baratomnal ... a srac egybol kitett egy vodor vizet a kutyanak es azt vettem eszre, hogy sokkal tobbet iszik ha nem kell lehajolnia.

2021. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!