Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorrontással vigyem-e a...

Gyomorrontással vigyem-e a kutyát orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap még hányt, bágyadt volt de ma már játszik és ma nem kap enni, elvigyem-e így orvoshoz, hogy már jobban van?
2021. ápr. 15. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nézesd meg. Lehet, hogy felír a doki valami hasznos gyógyszert, ami a következő ilyen esetnél segít megoldani a problémát.
2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vidd.. Ha felhivnad O is azt mondana hogy ha ujra jelentkeznek a tunetek akkor vidd. Ez hasmenesnel is igy van. Ha csak egyszeri akkor nincs gond, ha 1 napig fenn all, vagy napi tobbszor jelentkezik akkor az orvos is mondja hogy vidd be.

Max hivd fel es kerdezd neg ha nagyon felsz, de o is azt fogja mondani hogy egyszeri alkalomert felesleges, foleg hogy mostmar semmi baja.

2021. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha jol van ne vidd, de ha nimcs jol akkor vinni kell. Honnan tudod, hogy gyomorrontas???
2021. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%

1- es vagyok. Köszönöm minden lepontozónak a segítségét.


Egyetértek a 3- al, soha nem lehet tudni... Szerintem vidd el!

2021. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Szivesen.

Ne irogass hulyesegeket es nem leszel lepontozva. Ha egy (egyszeri!!!) gyomorrontassal minden kutyat vagy akar gyereket vinnenk a dokihoz hat tomve lennenek az igyis tomott rendelok a semmiert, mert ugyis elkuld a haziorvos azzal hogy DIETA. Pont.

Vagy Te ilyen szuper gazdi vagy, barmi baja van a kutyanak nyomjanak belejuk gyogyszert, antibiotikumot es hasonlokat? 1 hasmenes utan?? Ugy hogy mar kint futkozik a kutya mert semmi baja??

2021. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

Aggodalmas gazdi elviszi, nemtorodom gazdi ugy is azt mondja "ebcsont beforr".


En elvittem a kutyam ... tobb orvoshoz is ... igy is tobb mint 2 honap volt mire teljesen meggyogyult.

2021. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Problema nem tortenik ok nelkul, en kivancsi lennek mi okozta a problemat, hogy legkozelebb el lehessen kerulni.
2021. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
kedves 5- ös válaszoló. 1- es vagyok. A válaszom azt akarta kifejezni, amit a hetes is leírt.
2021. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%

En a 3as vagyok miert lettem lepontozva? Csak kivancsisagbol kerdezem.

Ha nincs jol a kutyus akkor el kell vinni ot dokihoz, legalabbis szerintem!



Es honnan tudod hogy gyomorrontas? Ranezesre? Nem ertem miert kell lepontozni.

Szep.napot!

2021. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
3- as, 1 -es vagyok, én ugyanezt kérdezem. De hát látod, vannak emberek, akik mindenkinél okosabbnak hiszik magukat és ok nélkül pontozgatnak le embereket.
2021. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!