Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi játszódik ilyenkor le a...

Mi játszódik ilyenkor le a kutyában?

Figyelt kérdés

Tesómnak van egy kutyája, utcáról befogadott kis testű keverék kutyus. Nagyon játékos,okos kutya egyébként, nagyon szereti az egész család.

Ma kintről fura zajokat hallottam, megnéztem mi az, erre látom, hogy a kutyus rágja a papucsunkat. Le is szidtam érte, az orra elé dugtam, hogy mi ez? nem szabad! El is szégyellte magát, behúzta a farkát, lelapult. Erre előjött tesóm és elkezdte ölelgetni. Ez nem rossz a nevelésére nézve? Negatív vagy a pozitív dologként fogja így felfogni a papucs rágást?


2021. ápr. 15. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre egy sztorit tudok felhozni amit nekem meséltek. Volt egyszer egy család aki szeretett volna egy házikedvencet, a shar pei fajtára esett a választásuk. Makacs és szófogadatlan kutya volt, a család férfi tagja próbálta nevelni, de amikor megszidta a kutyát aki rosszat csinált, akkor a szomorú kutyust az anyuka és a gyerek jól megetetgette kiflicsücsökkel, hogy ne búslakodjon. Ennek hatására a kutya úgy a fejükre nőtt, hogy megkeserítette az életüket és nem értették mi a probléma forrása.


Na most nem törvényszerű hogy nálatok is ez lesz, de ha makacs és öntörvényű a kutya, akkor megvan rá az esély. Én lenevelném erről a tesómat.

2021. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek :(
2021. ápr. 15. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Kutyanak az nem egy papucs ... neki az csak egy 'menyét' :)
2021. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
azért csinálta hogy figyeljetek rá, de a következetlenség nagy baj, de a tesódat kell első körben megnevelni, mert vele nagyobbak a gondok.
2021. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!