Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Lehet valami baja a...

Sos! Lehet valami baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Ebben a pár percben történt. Kint voltam a kutyámmal és én leültem egy padra míg a kutyám a kerítésnél szaglászott. Oda jött egy ember ő nem vehetett észre. És a roh@dék láttam h valamit adni akar a kutyámnak. Nos én rögtön rá kiabáltam meg a kutyámara is nehogy megegye. Az illető akit nem ismertem felnézett eldobta a kaját hátha megeszi a kutya majd gyorsan elfutott. Én oda mentem és egy puha falatkába egy SZÖG volt beleszurva. A kutyám nem ette meg mert rakiáltottam. Láttam hogy a szög benne van a falatkába és nem volt több lyuk vagyis több szög sem amit megehetett volna. Néztem a kutyát neme furcsán nyel vagy oklendezik de semmi csak egy kicsit megijett. Teljesen normális volt.

Ugye nem lehet hogy mégis lenyelt-e?

Nem láttam h többet adott volna neki csak ez az egy volt.

Egyébként ti mit szóltok ehez?



2021. ápr. 15. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha van tèrfigyelő kamera nèzesd vissza, jelentsd fel.
2021. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha nincs semmi furcsa a kutyus an akkor nem lesz baja, bár nem ártana neki egy kivizsgálás. Az én kutyám is így volt. Lenyelt egy szöget, semmi előjelét nem láttuk, másnapra már nem élt, állatorvos azt mondta, hogy kilyukasztotta a szög a gyomrát és még valamilyen szervét. :(

Mindenesetre a kutyusok ne hagyd kint felügyelet nélkül az udvaron. Vagy szerel fel kamerát.

2021. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

mindenkepp elmennek röntgenre. a szog nagyon jol latszik a röntgenen.


gratulalok, hogy vissza tudtad tartani a kutyadat!

2021. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt jelentsd fel, másrészt pórázzal ilyen nem fordulna elő.
2021. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
#4 aha, tehát még a saját udvarodon is rángasd magad után a kutyát pórázon, nehogy valami barom lemérgezze vagy szögesvirslit adjon neki fényes nappal. Wtf? (tudom hogy nem írta a kérdésben, de gyanítom hogy vagy futiban, vagy a saját kerjében történt az eset, nehogymár még ott is pórázon legyen a kutya)
2021. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Mert egy ülő embert nem lehet észrevenni, ugye... Bokorba ültél bele vagy mi? Mesélj még, kérlek.
2021. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Nincs benne a kérdésben, hogy a kérdező saját udvarában történt az eset. De ha így is történt, akkor meg a kerítést kell úgy megoldani, hogy a kutyának ne tudjanak adni semmit kintről, és a kutya se tudja kidugni a fejét bentről. Jó módszerek vannak erre.
2021. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
"Kint voltam a kutyámmal és én leültem egy padra míg a kutyám a kerítésnél szaglászott." - Ez gyakorlatilag bárhol lehetett, udvarban és udvaron kívül is. Nagyszüleimnél falun az utcán vannak a kerítésen kívül padok például minden ház előtt.
2021. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

A keritesedre tegyel suru szonyeget ,deszkazd be,hogy ne lassanak be es ne dobaljanak be semmit a mocskok.


A kutyad meg draga husokkal etesd ,amit az ilyen egysejtuek nem tudnak megvenni. A mi kutyank se veszi fel az olcso etelt sehonnan.


Rontgeneztesd meg a kutyad meg ma.

2021. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ha az udvarodon történt az eset, arra is gondolj, hogy mi van ha vissza megy az az idióta, és megpróbálja megint megölni a kutyádat? Én nagyon vigyáznék ezután.
2021. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!