Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Next guard spectraval szokta...

Next guard spectraval szokta vki csinalni, hogy ketszer akkora sulyu kutyanak valot vesz es aztan csak felet ad be, a masik felet a kovetkezo honapban?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 18:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem mernék ilyet csinálni.
2021. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Eszembe sem jutott ilyesmi. Semmiképpen nem kockáztatnám a kutyám egészségét a spórolás miatt.
2021. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
logikusnak tűnik amúgy, de a kémia nem egyszerű matek itt moláris tömegekkel is kell számolni, nem egyenes arányossággal.
2021. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
ha szeretnél előrevásárolni, akkor szólj a dokinak. A mi orvosunk nem adna ki úgy tablettát a kutyának hogy nem tudja az aktuális súlyát lemérni. Ha csak odamész és benyögöd hogy egy xy súlyú kutyának kell a tabi, akkor jó esélyel nem fog adni, amíg legalább 1x el nem viszed hozzá a kutyát és le nem méritek.
2021. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
Nyugodtan megcsinalhatod, mert ugyan az csak a merete mas ... suly-kategoriankent valtozik a meret ... nekem pl.orias kutyam van, nekunk kell egy legnagyobb- es egy kozepes nexgard egyben.
2021. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
8%

Aki ilyet ir "nem mernek kockaztatni" ... vagy "eszembe sem jutott ilyesmi" ... az ilyen valaszolok tizeneves hulyek es azt sem tudjak mirol beszelnek, csak velemenyeznek :)

Kerdezd meg a dokid, az lesz a tutti!

2021. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
2%

Figyu! NexGard egy draga cucc ... kevesen haszbaljak ... meg is velemnyuk van rola. Ilyenek vagyunk, ezen nem lehet valtoztatni ... kozben a legtobben meg a dobozat sem lattak.

NexGard-ot ugy sem lehet csak ugy venni, a Freshnapfban nem kaphayo ... ha mar ugy is ott vagy a dokinal, kerdezd meg es megtudod az igazi valaszt

2021. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan lepontozhattok, jelethettek is a moderatoroknal ... kis majmok ... nem vagyok mar mai gyerek, en ezen csak rohogok ... es csak azert irok, mert tudom idegesit titeket :)))
2021. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Peesze, megkerdezem a dokit, csak kivancsi lettem volna, hogy sokan csinaljak e. Egy allatorvos adja igy ki, 7kg-os kutyanak 21 kilosnak megfelelo adagot, es harmadolja a gazdi. Egy masik viszont azt mondja, hogy romlik a minosege, ha felbontjuk a csomagolast.

Az ertelmes valaszokat koszonom!

2021. ápr. 15. 21:14
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem állatorvosi patikában adtak a 12 kg-os kutyámnak 25 kg-osra való Milbemaxot. Azt mondták, nyugodtan megfelezhetem és 2 hónapra elég lesz. Kérdezz rá a dokinál, az a tuti.
2021. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!