Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája órákat...

A szomszéd kutyája órákat ugat egy nap, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Be van zárva a nyomorult éjjel-nappal egész évben, a degenerált majmok annyit foglalkoznak vele, amíg enni/inni kap, egyébként le se szarják. Tudom, hogy unalmában csinálja, nem az a kérdésem, hogy mi a baja..

A házunktól alig 1 méterre van a ketrece, és bizony ha egyszer rákezdi, akkor 2,5-3 óráig megállás nélkül ugat. Ha az nappal, még éppen elviselhető, viszont ha pl. este 10-kor, akkor én nem tudok elaludni tőle (akár 1-ig).

Tudnak róla, hogy zavar, szóltam már, el is hangzottak üres ígeretek, hogy majd sétálni visszük, stb, lósz@r se lett belőle nyilván.


Úgy érzem, nincs más lehetőségem, mint szólni a hivatalnak. Csak a feljelentés müködik, vagy először kijönnek szólni? Mit fognak tenni?



2021. ápr. 15. 20:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ki tudja, az talán normális lenne, és nem ugatna ennyit.. bár ha is egy 4x2 méteres ketrecben élné le az egész nyomorult életét, nem biztos.
2021. ápr. 16. 09:17
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen felfogású kutyatulajnak a kutya fogyóeszköz, és nem tanul abból, ha egy kutyája elpusztult, neki a kutya arra van, hogy ugasson. Jelentsd fel, kapjon egy jókora birságot. Állatvédők is csak rendőrséggel tudnak hatékonyak lenni.
2021. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk az utcában több háznál is ugyanez megy. A közvetlen szomszéd annyira biztosra akart menni, hogy nehogy véletlenül csend legyen, hogy 2 kutyája is van de egyszer nem vitték még ki a kapun egyiket se sétálni, egész nap non-stop zajterhelés van egy átlag kertvárosi utcában a ki*szott kutyáktól. Egy másik háznál éjjel 2-kor kezd el ugatni egy kutya minden indok nélkül és teszi ezt reggel 4-ig, és az a fura, hogy a tulajt nem zavarja, de még a közvetlen szomszédait se. Nekem is sok minden megfordult, már a fejemben, hogy miként intézném el a rohadt dögöket, de igazából nem vinne rá a lélek, hogy kinyirjak egy élőlényt. Én sem tudom, mit lehetne csinálni, a feljelentéssel az a baj, hogy utána örökre haragban leszel a szomszéddal, az meg sok jóra nem vezet. Szerintem ideje lenne már törvényileg szabályozni a kutyatartást és a vele járó zajszenyezés ellen hatóságilag fellépni.
2021. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!