Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni hogy ne...

Mit lehet tenni hogy ne legyen tiszta szőr a lakás? Van egy beagle-m tudom hogy állandóan hullajtja a szőrét de arra szeretnék választ kapni vagy tippeket hogy ki hogyan oldja ezt a dolgot meg!

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Furminator! Nekünk is van, és egy beagle-s barátnőmnek is! Nagyon jó, a az elhalt szőr 90%-át kiszedi a kutyából, így nem hullajtja szét a lakásban. Vaterán tudsz olcsóbban is venni, mert elég drága. Én fél évig hezitáltam, hogy vegyek-e vagy ne, de megéri! :)
2010. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom!Úgy láttam több féle van belőle,neked hogy néz ki?
2010. aug. 21. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél a kutyusnak egy saját lakást :)
2010. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eredeti furminator, M méretű. Az nektek is elég, nem kell nagyobb. Figyelj oda, hogy eredeti legyen, nehogy becsapjanak :) Így néz ki, csak eggyel kisebb méret: [link]
2010. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a második válaszolónak:

NAGYON SZELLEMES ÉS VICCES FIGURA VAGY!

Azt gondoltam hogy itt felnőtt emberek vannak egy kis ésszel!

2010. aug. 21. 18:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. aug. 21. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
porszívozni 2.naponta,felmosni,seperni minden nap 3 szor sepreni+napi 2-3 x kikefélni(fémfogú kefével) a szörét alaposan.sok sikert és ha ezt minden nap meg teszed akkor nem lesz ször a lakásban.
2010. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!