Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adományozási célra milyen...

Adományozási célra milyen kutya ételt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy 10 kg-os jó kategóriás tápot adományozási célra.

Emellé még mit gondoltok? Vagyis úgy értem olyan ételt/konzervet szeretnék venni ami viszonlag olcsó minnél több kijöjjön de ne pedigree kategória legyen?

Valamilyen jutifalatot is szeretnék azt is ugyan ilyen "feltételekkel"

Miket ajánlotok?



2021. ápr. 16. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szó szerint BÁRMILYEN táp,szalámi, konzerv jó. Nincs márkához kötve. Max annyit kérnek, hogy ne a "legalja tápot" vegyem.

Esetleg max tisztítószereket vegyél. Pl nálunk a menhely sokszor kértek hipot és társait

2021. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Menhelyfüggő, láttam már olyan kiírást ahol kihangsúlyozták, hogy minőségi tápot adjonak az adományozók. Ha nincs kiírva, akkor talán hívd fel őket miből van hiány.
2021. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Citrusolaj tartalmú táp, a kutyák is szeretik és olcsó.

2021. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Megnézed a menhely weblapján, általában naprakész. Felénk pl. mindennek örülnek, de a kölyöktáp és a gyógytáp van kihangsúlyozva egy picit jobban a weblapon. Ezen kívül kívánságlistás még egy csomó kutyatartással kapcsolatos cucc: féreghajtó, zöldkagyló kivonat, fültisztító folyadék, gyógysampon, általános tisztítószerek.
2021. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok menhely azért a legtöbb kajának örül, de szerintem nem igazán jó alja kategóriával odaállítani, mert azért vannak beteg, mindenféle helyről mentett kutyák is. Láttam, hogy írtad, hogy nem ez a cél, csak azért jutott eszembe, mert az elsőnél feltűnt, hogy írta a kutyaszalámit, ami már tényleg a legalja minőség.


Egyébként a menhely sok mindennek örül. A legtöbben a kajára gondolnak, de szükségük van tisztítószerekre, felszerelésre, lehet hogy elfogadnak nem vényköteles kutyáknak való gyógyszereket is, de akár régi bútoroknak is örülhetnek. Én egy menhelynél láttam, ahogyan adományként kapott ágyat alakítottak át kutyafekhellyé.

2021. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Pénznek jobban örülnek.Mivel abból el tudják ők dönteni,hogy mennyit vegyenek.

Sőt,vannak olyan helyek ahol ugyan abból az összegből amiből te vennéd ők kedvezmény,céges vásarlás vagy épp nagy tétel miatt sokkal többet kapnak belőle :D

2021. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!