Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhászod hogy jön ki az...

Németjuhászod hogy jön ki az emberekkel/idegenekkel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Sajatom nincs, mert nem igazan kedvelem oket, miota megharapott egy, lancon tartott... Nem az o hibaja, de en nem bizom bennuk.

Szomszedban van egy, o rogton elfogad mindenkit, jatszana, simogatni kell, csak kicsit hebrencs termeszet.

2021. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A miénk mindenkivel barátságos, lelkesen köszönt mindenkit, aki jön hozzánk. Egyedül a cigányokat nem bírja de még is értem nem egyszer eresztették ránk a kutyáikat csak úgy heccbol. A kutyám mindenféle külön kiképzés nélkül elkergette őket és egy jól sikerült feljelentés után elvették tőlük a kutyákat. Hála istennek. Történtek még dolgok és épp ezért soha nem szólok rá ha ugattja a cigányokat.

Mivel a kertben van napi egyszer viszem sétálni. Szófogadó engedelmes. A gyerekeket szereti. Két cicank van ők a játszótársak. Soha nem bántam meg hogy a nemetjuhasz mellett döntöttem.

Sajnos rossz példát nekem is van. 3 házzal lejjebb van egy gyönyörű 2 éves, hosszúszőrű, koromfekete németjuhász. Egész nap be van zárva a kenelbe. Ha kiengedik őrjöng és tépi a kerítést. Erre a gazdájának az a válasza, hogy bottal veri. Többször szóltam de semmi. A kutya egész nap a törött csempéken üvegdarabokon rohangál. Már ha kiengedik. Eddig kétszer láttam, hogy sétáltatni a fiatal szőke cicababa, megbántam hogy nem videóztam olyan komikus. A kutya kb a földön húzta a csajt. Mikor elsétálunk a kerítésük előtt mindig megnéznek minket. Egyszer mondták hogy milyen szép és jólnevelt kutyám van. Mondtam nekik azért mert fogalalkozok vele és tanítom, elviszem sétálni. Erre elhallgattak. Pedig ha tudnák hogy 10 éves voltam mikor kaptam és én tanítottam ki. Kicsit nagyon égne a fejük.

2021. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Enyém elég távolságtartó. Egyáltalán nem agresszív, csak kell neki idő, míg felóldódik. Idegeneknek nem nagyon engedi, hogy simogassák, nem hallgat a parancsaikra, de akiket ismer, azzal nagyon barátságos. Az udvart nagyon védi. Rokonom, akit jól ismert, jött be a kapun sötétben, a kutya pedig nem ismerte meg és nekirontott (nem bántotta, mikor elég közel ért, rájött ki az).

Más kutyáktól viszont nagyon fél, egy kis öleb is könnyűszerrel elkergeti :D

2021. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

#2


OMG, jelentsd fel őket!

2021. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Közönbös, mert így lett nevelve. Nem jópofizik senkivel, a rokonokat/barátokat szereti. A futtatóban nem megy oda senkihez, ha hívják vagy cuppognak neki simán leszarja.


Minden állatot szeret, azokkal jól elvan legyen az kutya macska vagy bármi.

2021. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!