Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy örökbe...

Mit csináljak, hogy örökbe adtak nekem egy kutyát, ami nem gyerekbarát? Mit tegyek, vetessem vissza?

Figyelt kérdés

Annak volt leírva, hogy jajj mennyire szereti a gyerekeket, erre itthon majdnem megharapta az udvaron játszó 1 éves gyerekemet...Azóta is morogja, vicsorít rá, ha meglátja. Németjuhász-keverék kutya, ivartalan 5 éves. Csúnyán elkaptam akkor, azóta meg van kötve. A gyermek természetesen felügyelettel volt és nem piszkálta vagy ilyesmi.


Mit tegyek, adjam vissza? Már írtam az örökbe adónak, de nem válaszra se méltatott eddig. Nem vagyok kezdő kutyás, Kaum is volt meg kuvasz, de most nagyon át lettem verve úgy érzem.



2021. ápr. 19. 20:11
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett, reagaltak mar valamit, visszaviszik a kutyat?
2021. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
50%
Nem normális idegbeteg vagy.
2021. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Honnan fogadtad örökbe a kutyát?
2021. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Nem veszi fel a telefont, hiába hívom. Én vagyok bunkó?? Persze az nem, egy agresszív kutyát gyerekbarátnak hazudni...fordítva ültök sokan a lovon. Aztán ha széttépte a gyereket, akkor meg mossa kezeit. Nyugi vissza fogom vinni, magánszemélytől, nem egyesülettől van.


Miért nem jogos a felháborodásom?? Nagyon is az. Agresszív kutyát örökbe adni 1 éves gyerek mellé is nagy szakértelemre vall. Hiába véded itt a fajtáját, még fel is jelentem, ha nem hajlandó visszavenni.

2021. ápr. 20. 14:34
 25/53 A kérdező kommentje:
(Bocs már törölték, akinek írtam)
2021. ápr. 20. 14:36
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem őt hívnám, hanem felvenném a kapcsolatot egy menhellyel vagy a fajtamentéssel. Azoknál több esély van arra, hogy segítenek.
2021. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
92%

Ne add neki vissza, okkal nem veszi fel, még ha el is éred, nem fogja visszavenni. A fajtamentést keresd fel, a szerződéssel meg ne foglalkozz, mondd el nekik higgadtan, hogy jártál, szerződéssel együtt, kitől van a kutya... stb.

Legközelebb meg ha kutyát akartok, alaposabban járj utána. Megéri azt a plusz időt, energiát rászánni, hogy biztosan olyan kutyátok legyen, ami hozzátok való.

2021. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
64%
Semmilyen kutya nem való hozzájuk, csak jelzem
2021. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Azt szerencsére nem te döntöd el, kinek mi való és mi nem. Ő cseszett át engem, aztán én vagyok a hibás, hát nem ;)
2021. ápr. 20. 15:12
 30/53 A kérdező kommentje:
Írtam egyesületeknek itt a környéken, azt mondták fullon vannak. De a kutya itt nem maradhat.
2021. ápr. 20. 15:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!