Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megismerik az anyjuka...

A kutyák megismerik az anyjukat, meg a tenyésztőjüket, szaporítójukat évek múltán is?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Evek multan nem nagyon, persze kivetelek mindig vannak.
2021. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha abbol indulok ki, hogy a jatszopajtasokat is megismeri messzirol is, valoszinuleg az anyjat es a testvereit is némi fenekszaglaszas utan, hiszen abban van majdnem minden info. A regebbi gazdajat is tuti felismeri, ha evekig nem latja, akkor is. A szolgalatbol visszatero katonakat is felismeri a kutyajuk, rengeteg ilyen videó van.
2021. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Reméljük őket azért nem fenék szaglás után ismerik meg :D
2021. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
A kutyám felismeri azokat az embereket akik újszülött korától nevelgették a menhelyen, sőt imádja őket, szinte úgy örül nekik mint akivel együtt él. Egy kislányt motoros sisakban is megismert, rohant oda hozzá, én még nem is láttam akkor hogy ki az. Neki is ugyanannyira szoktak örülni, mert eszméletlen sok szeretet van benne. ❤
2021. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Sok ev utan talalkoztam a volt csajom kutyajaval, akit meg annak idejen en neveltem kicsikent. Visitva rohant oda a kutya es majd ledontott a labamrol ... szoval szerintem emlekeznek.
2021. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya mindenkit megjegyez. Foleg,aki felnevelte. Soha nem felejtenek. Evek multan is megismeri az embereket.
2021. ápr. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!