Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pulinak ha zsinórokba van...

A pulinak ha zsinórokba van szedve a szőre, akkor egyáltalán nem hullik?

Figyelt kérdés
Tehát egy drágább öltönyben ha az ölembe veszem, nem lesz instant kuka?

2021. ápr. 20. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A pulit nem szokás sem ölbe venni, sem nyírni!
2021. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem miért akarna bárki is öltönyben kutyázni :D


Zsinórosan általában nagyon minimális a szőrhullás. Tavasz közeledtével, illetve nyáron szokták nyírni, hogy könnyebben elviseljék a meleget.

2021. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1. Ez nem igaz... A pásztorok is nyírták 1 évben egyszer.

De gondolom nem kötelező.

2021. ápr. 20. 16:55
 4/6 A kérdező kommentje:
#2. Aki a mindennapokban öltönyben jár dolgozni, az valószínűleg a kutyájával is fog foglalkozni öltönyben (is).
2021. ápr. 20. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Aki oltonyben dolgozik, az abban is alszik, nem veszi le otthon sem, vagy mi?

No vagyok, igy nem oltonyben jarok dolgozni, de elvart a megfelelo oltozek.

Eszembe nem jutna a legszebb ruhamban setaltatni a kutyat se munka elott, se munka utan. Alap, hogy atoltozom.

2021. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szép ruhában is kutyázok, de azért vigyázok rá. Ha szőrös lesz a ruhám, van direkt erre a célra ragacsos hengerem, ami nagyon szépen leszedi, ajánlom beszerzését minden erre igényes gazdinak, bútorra is jó. Fekete, barna, és néhol fehér a kutyám, szóval mindenféle ruhán látszik :D

De egy zsinóros szőrű pulinak nem hullik a szőre, olyan mint a raszta hajú embereknek.

2021. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!