Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki merjem őket engedni szaladg...

Ki merjem őket engedni szaladgálni?

Figyelt kérdés

A hátsó kertbe szeretném őket kiengedni kicsit szaladozni meg játszani velük. Eddig azért nem mehettek hátra, mert a szomszédnál le volt dőlve 3 méter kerítés és párszor át is mentek. De megcsinálta és hogy itt a jó idő kimennénk. Csak az a baj,hogy 30 centivel bentebb tette a kerítést így most a kettőnk közt van 30 centi hézag. Elég nagy a kert, de a kutya pikk pakk oda ér aztán félek,hogy nem tudom visszahívni és kiszalad.


kukoricás van ott meg kb 1 km-re van a főút.



2021. ápr. 21. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Azt a hézagot nem tudod eltorlaszolni? Vagy behívni nem tudod a kutyákat?
2021. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha elől vannak akkor betudom őket hívni csak félek attól,hogy "elönti az agyukat az adrenalin" aztán se hall se lát rohan.


mikor átmentek a szomszédba akkor is nehezen akartak vissza jönni, futottak pár kört mert megnézték mi a helyet ott és csak utána voltak hajlandóak vissza jönni.


Hirtelen nincs mivel eltorlaszolni sem.

2021. ápr. 21. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Tanisd meg visszahivni a kutyad. Az nema szomszed feladata. Meg a tanitas se.
2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy az ő feladata?
2021. ápr. 21. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg oda tenni valamit.Ha hosszú távon úgy marad növessz oda sövényt.Nem mondom,hogy gyors megoldás,de ha már eleve nagyobbacskákat ültetsz be csak arra kell figyelni,hogy ne ugorják át.Vagy akkorát veszel ami viszonylag "velük nő".Kb akkora magas sövény mint ők.Nem olyan drága,kerítésnél olcsóbb megoldás. :D


Vagy igazából..nem nagyon tudom elképzelni lehet el kell olvasni még párszor.

Kerítés hézag vagy földön lévő,vagy hogyan?

Kaput is lehet oda tenni,be lehet "foltozni" a kerítést vagy betömöd a lyukat földel,ha lyuk.


Nem is tudom,sok a megoldás.A kutyák betanítása talán a legköltséghatékobyabb :_

2021. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Sose értettem, hogy ha nem neveli valaki a kutyáját, nem foglalkozik vele normálisan, az miért tartja? Pláne többet?

A legalapvetőbb dolognak kellene lennie azt felépíteni, hogy bárhol-barmikor-bármiről visszahívhatók legyenek (nem lehetetlen) és a telket engedély nélkül ne hagyják el!

2021. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elnézésedet kérem kedves kutyaidomár...


Tudod van aki az utcáról szedi össze, mert xy rugdossa és már nehezebben tanítható.


Mert xy-t láttam h belerúgott akkorát h majd leszakadt a veséje és inkább elhoztam őket.


Tudom igen minek ha nem tudom nevelni... Előlről visszajönnek csak tudod ismerem őket annyira h belesznek zsongva és mivel nem értem el h én vagyok a vezér így 99%ban most megmondom neked h rohangálnának és felfedeznék a terepet.


Tanácsot vártam pár embertől megkaptam nem pedig fikázást.

2021. ápr. 21. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem fikáztalak,megpróbáltam segíteni.

5-ös válasz.Ha valamelyik nem tetszik hagyd figyelmen kívül.értelmetlen itt össze kapni vagy magyarázkodni nagyon.

Úgyis mindenki kutydoki és kutyatréner tökéletes kutyákkal itt.Látatlanban mindenkinek azt mondják,hogy minek neked kutya add inkább oda de aztán egy posztal arrébb panaszkodnak,hogy mindenki (a tanácsokat követve..) oda akarja adni a kutyát vagy menhelyre adja.:D


Segíteni kell vagy befogni.kérdezz-felelek oldalon senki nem azt akarja hallani,hogy add oda mert hülye vagy a kutya neveléshez..

Nincs annyi "tökéletes gazdi" mint ahány kutyát ajándékozásra ítélne a sok gyakoris nyomi.

2021. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van hézag, akkor úgyis ki fog menni.

Szóval old meg valahogy

2021. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!