Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyak ehetnek friss halat...

Kutyak ehetnek friss halat szalkakkal egyutt?

Figyelt kérdés

#Hal kutya
2021. ápr. 22. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Halat igen, de szálkát semmiképp! (Lehet, hogy picik a szálkák, és akár még szét is tudja rágni, de meg tud akadni a gyomrában/nyelvőcsövében, és az... a legkevésbbé sem jó.)


Filézd le a halat.

2021. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

10 masodperc alatt filezed ki a hekket. Filezd ki!!

Fejet dobd ki.

2021. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szálkákkal együtt nem tanácsos.
2021. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az északi szánhúzók elé meg odadobják a halat élve a jégen. És semmi bajuk.


Nem hiszem, hogy egy inuit elkezdene filézni.. XD

2021. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Vadon fogott halakat esetleges paraziták miatt érdemes 2 hétig fagyasztani. Boltban frissen vett halat nyersen minden további nélkül adhatsz. A szálka nyersen rugalmas, és ha egybe van a hal, tehát hús fedi nem okoz gondot. A kutya sokkal keményebb csontokat is gond nélkül emészt.
2021. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Frissen fogott halra gondolok. Egesz nyaron tengernel vagyok a nagymamamnal kutyastul, de sose merek neki halat adni. Labrador kutya, a sima csontot megeszi. Egesz frissen fogott halat adhatnek neki fejestul szalkakkal?
2021. ápr. 23. 08:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutya a labrador szigetekről származik ahol szintén halászatra használják,erre lett kitenyészve.Viszi-hozza a halhálót.

És ott is adnak neki halat.Nem lesz baja tőle,mert a kutya apróra rágja a csontot is mielőtt egyben lenyelné a húst.:D


A szálkák csak akkor keményednek meg,ha elkezded őket főzni,főztem nem szabad adni.

De nyersen nyugodtan.

2021. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7es en is igy gondolom, de annyi mindent mondanak, hogy mar nem tudom mit gondoljak. Pl az en labim csirkecsontot is eszik evek ota es soha semmi baja se volt.

Itt is eleg ellentetes valaszokat kaptam, tehat most akkor melyik az igaz.

Itteni dokim azt mondja ne adjak neki egeszben halat, a kulfoldi (ottani) doki azt mondja, hogy kell a nyers hal mert tele van omega3al es mehet egeszben.

Koszi a valaszokat:)

2021. ápr. 23. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ez fajta függő is.Kistestű,és/vagy habzsoló,emésztési gondokkal küzdőnek én se adnék,mert nagy az esélye hogy valami gondja lesz.

De egy teljesen egészséges,normálisan étkező kutyának nem lesz tőle baja ahogy a csirkétől sem.Mivel ragadozó,hús evő állatok nagyon erős gyomorsavval és húsevésre "tervezett" szervezettel.


Te ismered a kutyusod.Ha szerinted nincs semmi gondja,és nem is habzsol ne sajnáld tőle.A hal olyan ásványi anyagokat és zsírsavakat tartalmaz amiket egy az egyben legalább 3 féle készítménnyel tudsz csak pótolni.Lazacolaj,halcsontpor,és vitaminkészítmények sokasága.

2021. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!