Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voltatok már ideiglenes gazdik?

Voltatok már ideiglenes gazdik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltatok már ideiglenes gazdik? Milyen volt,osztanátok meg róla pár gondolatot? :)

Szeretnék kutyát örökbefogadni vagy vásárolni idővel,de nem most.Ezért arra gondoltam,hogy ideiglenes gazdi lehetnék.

Például milyen kutyusokat vittetek haza? Mennyi ideig volt nálatok a legnehezebben gazdisodó kutya? Mennyire kezdtetek kötődni az állatokhoz,volt akit örökbe akartatok vagy örökbe is fogadtatok?

Mi a helyzet a költségekkel,áll bármit is a menhely vagy minden a ti költségetek volt ameddig nálatok volt a kutyus? (nekem az sem jelentene gondot,ha nem állnak semmit,csak jó tudni róla)



2021. ápr. 23. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Én tudom magamról, hogy nem lennék képes érzelmileg arra, hogy elengedjem, amikor találunk neki gazdit, úgyhogy nem vagyok alkalmas erre. De minden tiszteletem azoké, akik képesek ezt csinálni, hatalmas segítség a bajba jutott állatoknak.
2021. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk ideiglenesben került az egyik kutyánk, őt 1 hónap után örökbe fogadtuk. Tervezünk újabb vendéget, de ő már tényleg vendég lenne, szerintem, vagy legalábbis remélem, hogy ha tudom, hogy jó helyre kerül, akkor el tudnám engedni.

A kutyánk közepes méretű, keverék, 1 év körüli ismeretlen előéletű kutyus, eleinte kicsit bizalmatlan volt, de sose agresszív.

A költségkérdésre: ezt szervezete válogatja, de nálunk állták volna a kaját (nem kértük), a szívféreg elleni védekezést és az állatorvosi kezelést is. Ez egy Heves megyében tevékenykedő állatmentő alapítvány, menhely nélkül, nekik tényleg létkérdés az ideiglenes befogadás.

Náluk van olyan kutya aki már évek óta ideiglenes befogadónál van, ha egy idi nem tudja tovább vállalni, akkor természetesen keresnek másikat.

2021. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!